CSGL vs Vexed w drabince przegranych APM Season 2

Już dziś o godzinie 13:00 CSGL zmierzy się z Vexed Gaming w ramach drugiego dnia rozgrywek Acer Predator Masters (APM). Niestety oba nasze topowe zespoły przegrały swoje pierwsze spotkania i tylko jeden z nich może pozostać w turnieju.

CSGL w swoim pierwszym spotkaniu zmierzyło się z FlipSid3 i po trzymapowym spotkaniu niestety musiało uznać wyższość Ukraińców. Polacy rozpoczęli spotkanie wygrywając Overpassa 16 do 14, ale wynik zapowiadał, że będzie to ciężkie spotkanie. Po 53 rundach Markeloff i spółka okazali się lepsi od naszych zawodników i mogli cieszyć się z awansu do kolejnej rundy rozgrywek.

10:16 (9:6; 1:10)

O 23:30, po ponad dwugodzinnym opóźnieniu, rywalizację rozpoczęło Vexed Gaming, które zmierzyło się z HellRaisers. Mimo iż polakom nie udało się wygrać żadnej mapy, to pojedynek był bardzo wyrównany. Szczególnie szkoda Inferno, gdzie Vexed Gaming w decydującym momencie miało przewagę dwóch zawodników i w tylko sobie znany sposób nie doprowadziło do dogrywki.

HellRaisers vs Vexed Gaming

Inferno
Cobblestone

Niestety, Polacy przegrywając swoje spotkania doprowadzili do tego, iż spotkają się w bratobójczym pojedynku w drabince przegranych i tylko jedna z drużyn zachowa szanse na zwycięstwo w Acer Predator Masters. Przypomnijmy, że pula nagród wynosi 40 000 $, a dla zwycięzcy czeka połowa tej puli oraz 5 gamingowych komputerów.