Drużyna Izaka powalczy o finał ASUS ROG Community Challenge

Drużyna Izaka powalczy o finał ASUS ROG Community Challenge

UDOSTĘPNIJ
@ROG

Już za kilka godzin drużyna Izaka powalczy o awans do wielkiego finału ASUS ROG Community Challenge. Nadchodzącym rywalem Polaków będzie zespół Willy’ego „Skyyarta” Diaza.

 

Piotr Skowyrski i jego kompani mieli dzień przerwy po tym, jak w czwartek pokonali 2:1 ekipę wybraną przez Michele „zonixxa” Köhlera. W tamtym spotkaniu ze świetnej strony zaprezentował się właśnie Izak oraz Daniel „STOMP” Płomiński. Niezadowolony ze swej postawy był z kolei Sebastian „NEEX” Trela. Gracz Venatores już niebawem jednak będzie miał okazję udowodnić swą wartość.

Półfinałowym przeciwnikiem Polaków będzie francuska formacja Skyyarta, która w pierwszym swym spotkaniu pewnie pokonała Amerykanów pod przewodnictwem Erica „fl0ma” Floma. „Trójkolorowi” wydają się być mocną drużyną, co powinno pozytywnie wpłynąć na widowisko.

Pojedynek pomiędzy obiema ekipami rozpocznie się o godzinie 18:00 i będzie rozgrywane do dwóch wygranych map. Transmisję z meczu przeprowadzi oficjalny kanał ASUS ROG. Zwycięzca awansuje do niedzielnego finału, gdzie zmierzy się z wygranym pojedynku ROG Maikelele – ROG Luke.