Izak będzie managerem swojej drużyny z ASUS ROG Grand Finals?

Izak będzie managerem swojej drużyny z ASUS ROG Grand Finals?

UDOSTĘPNIJ
@ROG

Fantastyczny wynik na minionym już LAN-ie nie oznacza, że drużyna pozostanie w identycznym składzie. Profesjonalnie na pewno nie będzie grał Izak, chociaż obiecał wesprzeć chłopaków w inny sposób.

 

Intensywne treningi pozwoliły dobrze przygotować się do turnieju ASUS ROG Grand Finals. W ciągu kilku ostatnich dni podziwialiśmy grę polskiej ekipy, która pokonała formację zonixxa, Skyyarta, a w finale drużynę Maikelele. Rewelacyjny rezultat na turnieju budził wiele nadziei na stabilizację składu, jednak wątpliwości wyjaśnił sam Piotr w jego nowym filmie.

W okolicy minuty 9:10, Piotr jasno zaznacza, że nie zostawi chłopaków i będzie wspierał ich karierę e-sportową, ale nie jako gracz, a manager. Co przyniesie 2017 rok – zobaczymy. Na pewno ekipa ma potencjał by pokazać się szerszej publiczności, zwłaszcza na polskiej scenie CS:GO. Trzymamy kciuki za pozytywny rozwój wydarzeń!

Interesujący pozostaje również fakt, czy na bazie pozostałych drużyn rywalizujących w ramach ASUS ROG Challange także powstanie jakiś nowy skład. W czasie oglądania rozgrywek widać było potencjał wielu grających zawodników.

Oprócz e-sportu, sympatią darzę również dobrą grę, film, czy płytę. Zachęcam do obserwowania mnie na twitterze - @Kirabax