Izak i spółka triumfują na ASUS ROG Grand Finals!

Rewelacyjna wiadomość! Izak wraz ze swoją ekipą nie dali szans formacji Maikelele, wygrywając dwie mapy i zgarniając najwyższe trofeum całego turnieju ASUS ROG!

Po raz kolejny mecz rozpoczął się na wybranej przez Polaków mapie Cache. Niezły początek zaowocował czterema wygranymi rundami z rzędu. Chwilę potem drużyna Maikelele rozpoczęła podbój pola walki. Ze świetnie grającym liderem na czele udało im się wyjść na prowadzenie i zakończyć pierwszą połowę prowadząc 9:6. Zmiana stron przyniosła im dwie wygrane rundy pistoletowe. Chwilę potem Izak i spółka byli w stanie ugrać trzecie starcie drugiej połowy, resetując fundusze swoich rywali. Następne rundy były niesamowicie wyrównane. 12:12 i żadna z ekip nie dawała za wygraną. Na szczęście dzięki lepiej wypracowanej ekonomii udało się “naszym” zdobyć ten upragniony 16 punkt, kończąc to spotkanie z 16:13. Starcie przeniosło się na mapę Mirage.

Mirage rozpoczął się od wygranej przez Polaków “pistoletówk”i. Szwedzi odrobili dopiero przy wyniku 4:1, a potem długo nic nie grali. Maikelele i spółka totalnie nie mogli podnieść się z dołka w pierwszej połowie. Swój drugi punkt zdobyli dopiero na 13:2. Izak wraz z drużyną w świetny sposób zajmowali bombsite’y, nie pozwalając przeciwnikowi na ich odbicie. Zmiana stron to wygrane przez dwie pierwsze rundy, a potem 14 punkt po stronie “Izaków”. Szwedzi próbowali podnieść się z dołka po fatalnej stronie CT ale było już za późno – mapa Mirage zakończyła się z rezultatem 16:8, a cały mecz 2-0. Co to oznacza?

Mniej więcej tyle, że formacja Piotra “Izaka” Skowyrskiego wygrywa turniej ASUS ROG Grand Finals! Gratulacje!