Kwalifikacje PGL Major: Liquid wygrywa z HellRaisers

Autor: Paweł Wilk

Przedostatnie spotkanie trzeciego dnia eliminacji do PGL Major 2017 za nami! Team Liquid, bez większych problemów – 16:2 – pokonał HellRaisers.

Już pierwsze rundy na de_train pokazały, że oba zespoły są na zbliżonym poziomie. “Pistoletówka” trafiła na konto HR, jednak chwilę później Liquid bez posiadania karabinów wyrównał. Szybkie ataki na bombsite otwarty sprawiły, że Liquid wysunął się na spore prowadzenie 6:1. Dopiero przerwa taktyczna pozwoliła HellRaisers przełamać serię rywala. To jednak było wszystko, na co było stać w pierwszej połowie “bondika” i spółkę.

Przy wyniku 2:13 kluczowa była runda pistoletowa. Ta padła łupem Team Liquid, które zapewniło sobie szybką wygraną. Terrorystom nie pomogły nawet szybko zakupione karabiny.

Martin ‘STYKO’ Styk 5 17 -12

Przypominamy, że relację z turnieju obejrzycie na kanale Izaka. W następnym spotkaniu zobaczymy w akcji Team Liquid oraz HellRaisers.