Magiskb0Y 14. zawodnikiem sezonu

Magiskb0Y 14. zawodnikiem sezonu

UDOSTĘPNIJ
fot. HLTV.org

Im dłużej trwa styczeń, tym coraz mniej niewiadomych pozostaje w rankingu najlepszych zawodników poprzedniego roku. Na 14. miejscu w zestawieniu znalazł się Emil „Magiskb0Y” Reif – zawodnik North.

 

18-latek pierwszą część sezonu spędził w SK Gaming. Choć kilkukrotnie duńsko-szwedzki skład „pukał” do czołówki, to jednak nigdy nie mógł przeskoczyć pewnego poziomu, przez co drużyna oscylowała na granicy TOP 20 świata. 1 lipca do organizacji dołączyła nowa formacja, grająca wcześniej dla Luminosity Gaming. Dla „Magiskb0Y’a” i jego kompanów oznaczało to poszukiwanie nowego domu, lecz zawodnicy zgodnie zdecydowali się pójść innymi ścieżkami.

Po kilkunastu dniach Reif trafił do Team dignitas. W drugiej (a przez jakiś czas pierwszej) sile Danii gracz „odpalił” z formą, stając się objawieniem minionego roku. Bardzo często był on na pierwszym miejscu w tabeli wyników indywidualnych, wielokrotnie popisując się także ciekawymi zagraniami. To właśnie od momentu przyjścia „Magiska”, Dignitas dołączyło do ścisłej czołówki zespołów, wygrywając m.in. EPICENTER: Moscow. 18-latek, wraz z drużyną, od nowego sezonu będzie reprezentował barwy North.

Infografika z statystkami Emila Reifa:

HLTV.org
HLTV.org

TOP 20 zawodników roku 2016:

14. Emil „Magiskb0Y” Reif
15. Fernando „fer” Alvarenga
16. Marcus „Kjaerbye” Kjærbye
17. Ladislav „Guardian” Kovács
18. Christopher „GeT_RiGhT” Alesund
19. Lincoln „fnx” Lau
20. Dennis „dennis” Edman