Mountain Dew League: Kto dołączy do grona półfinalistów?

Mountain Dew League: Kto dołączy do grona półfinalistów?

UDOSTĘPNIJ

Kinguin i LDLC – te drużyny już po dwóch spotkaniach zapewniły sobie udział w półfinale Mountain Dew League. Dziś dowiemy się kto dołączy do europejskich zespołów w walce o triumf.

 

Obie wymienione wyżej formacje pewnie wygrały swoje grupy. Szczególnie łatwo poradzili sobie ci drudzy, którzy w dwóch spotkaniach oddali rywalom zaledwie dziewięć rund. Teraz zarówno Polacy, jak i Antoine „to1nou” Pirard wraz z kolegami mają dzień odpoczynku, w którym dowiedzą się, z kim przyjdzie im zmierzyć się w półfinale.

Na placu boju pozostało pięć zespołów. Jako pierwsi o godzinie 18:15 zagrają pokonani grupy B, czyli Rush i Muffin Lightning. Pierwszy amerykański zespół przegrał w swym meczu z Tainted Minds 16:6. Z kolei Muffin, tym samym wynikiem uległo podopiecznym Mariusza „Loorda” Cybulskiego. Na zwycięzce bratobójczego pojedynku czekają już wyżej wymienieni Australijczycy.

W drugiej grupie dojdzie już do tylko jednego spotkania pomiędzy Bravado a Rogue Gaming. Zawodnicy z RPA rozegrali wczoraj dwa mecze, najpierw wygrywając z TSM 16:8, by później łatwo ulec LDLC 16:4. „Łotry” natomiast wpierw przegrały z drużyną francuskiej organizacji 16:5, by w eliminatorze ograć zwycięzców ESEA 23 North America 2:0. Wygrany tego spotkania będzie następnym oponentem Kinguin.

Wszystkie pojedynki zostaną rozegrane systemem BO3. Możliwość obejrzenia zapewnia m.in. ten stream.

Rozpiska drugiego dnia zmagań:
18:15
– Rush vs. Muffin Lightning
22:00 – Bravado vs. Rogue
2:00 – Tainted Minds vs. Rush/Muffin Lightning