Poradnik prezentowy IzakTv – prezenty bez limitu!

Poradnik prezentowy IzakTv – prezenty bez limitu!

UDOSTĘPNIJ
Poradnik prezentowy

Hoł Hoł! Już za chwilę, już niebawem długo oczekiwane święta, a wraz z nimi Święty Mikołaj i prezenty. To nasze ostatnie propozycje, tym razem dla osób z najbardziej zasobnymi portfelami!

 

Staraliśmy się nie wybierać sprzętu komputerowego – jeśli ktoś, na przykład jest melomanem to wie dokładnie, jakie słuchawki kupić i za jak dużą cenę. Skupiliśmy się na gadżetach i drogich podarkach. Rzućcie okiem, jakie prezenty dla was przygotowaliśmy.

Konsole

343c2a214ab4d8e526a3b2b45664aa2a-1200-80Tutaj sprawa jest prosta – albo Playstation 4, albo Xbox One S. Na daną chwilę gry na obu platformach wyglądają identycznie, działają identycznie, a różnice sprowadzają się do gier ekskluzywnych, oferty abonamentów obu platform (Playstation Plus i Xbox Live) oraz indywidualnych gustów. W przypadku Xboxa można grać w wybrane produkcje z Xboxa 360 dzięki wstecznej kompatybilności.

Jakiś czas temu na rynku pojawiło się Playstation 4 PRO. Od „zwykłego” PS4 różni się ono tym, że ma nieco mocniejsze podzespoły, dzięki czemu możliwe jest uruchamianie gier w 4k (jeśli mamy taki telewizor) oraz trybu HDR. Na tym różnice się kończą – jeżeli dana gra działa w 30 klatkach na zwykłej konsoli, to na PS4 Pro ilość ta nie wzrośnie. Gra może wyglądać nieco lepiej, ale różnice nie są tak duże, by PRO uznawać za jakieś „zbawienie”.

Cena Xbox One S: 1600zł – 1TB+gry
Cena PS4 wersji zwykłej: 1500zł – 1TB + gry
Cena PS4 Pro: ok. 1750zł

Playstation VR

psvr-1„Przyszłość nadejdzie w tym roku” – tak, albo podobnie brzmiały hasła reklamowe okularów VR ze stajni Sony. Trzeba przyznać, że sprzęt ten jest naprawdę niezły. Działa przyzwoicie, pojawiło się już „parę” gier obsługujących ów gadżet, a następne są na horyzoncie. To świetna opcja dla osób towarzyskich – zaproszenie swojej ekipy do potestowania VR-u zapewnią dużo śmiechu i zabawy. Aktualnie to najtańsze okulary wirtualnej rzeczywistości do gier. Trzeba jednak pamiętać, że do działania wymagane są Playstation 4 i odpowiednia kamerka.

Cena: od ok. 1900 zł 

DJi Phantom 4

phantom-4Nagrywa w 4k/30 FPS,  lub 1080p/120 FPS, rozpędza się do 72km/h, ma bardzo duży zasięg, funkcję automatycznego omijania przeszkód… Phantom 4 uznawany jest za najlepszy, profesjonalny dron, służący do nagrywania. Posiada nawet takie bajery, jak śledzenie wyznaczonego punktu na podglądzie – na przykład biegnącej osoby. Taki dron na jednym ładowaniu polata do 30 minut, co powinno wystarczyć do nagrania ładnych pejzaży do naszego filmu.

Cena: ok. 5000 zł

GoPro Hero 4 Silver Edition

hero4Zgaduję, że tego sprzętu przedstawiać nikomu z was nie trzeba. Dlatego takie małe przypomnienie: GoPro 4 to najlepsza kamera sportowa na świecie. Bardzo wytrzymała, wodoszczelna i pojemna. Za pomocą odpowiednich naklejek można przyczepić ją do dowolnego miejsca i powierzchni, np. do kasku czy bocznej strony motoru. Czy ten klej wystarczy? Potwierdzam. Nie wiem, co to za substancja, ale nawet mocna siła jej nie usunie.
Specyfikacja? Filmy do 4k, tryby automatycznego robienia zdjęć w czasie, tryby timelapse i wiele innych. Po prostu sprzęt najlepszy z najlepszych

Cena: 1600zł

Deskorolka elektryczna Yuneec E-GO 2

deskorolka-yuunecZa oknem śnieg i raczej nic nie zachęca do wyjścia z domu. Prawdopodobnie nawet ta deska nikogo do tego nie nakłoni. Bardzo dobrze, bo do jazdy po śniegu się ona nie nadaje, ale na wiosnę będzie w sam raz. Rozpędza się do 20 km/h, a steruje się ją za pomocą pilota bluetooth, bądź smartfona. To ciekawy, ale i nietani gadżet dla miłośników wszelkiej maści deskorolek. Kupując prezenty weźcie ją pod uwagę.

Cena: 2700 zł

Nokia 3310

3310Kto wie – ten wie, że to prawdopodobnie najlepszy telefon jaki kiedykolwiek powstał. Nad tym sprzętem krążyły legendy, że jest niezniszczalny. Coś w tym jest, gdyż kiedyś, dzieckiem będąc, wraz z kolegami zrzuciliśmy tę Nokię z trzeciego piętra i dalej działała bez zarzutu.
Dlaczego wspominam o tym starociu? Bo to rewelacyjny prezent na święta. Wzbudzi uśmiech w każdym starszym chłopaku i dziewczynie. W dodatku nie jest przesadnie drogi, ale musicie pamiętać, że zakupicie go wyłącznie z drugiej ręki.

Cena: od ok. 40zł (allegro)

Tym akcentem kończymy nasz czwarty i ostatni poradnik prezentowy. Przez kilka tygodni pokazywaliśmy Wam różne gry, myszki, klawiatury, gadżety… Mamy nadzieję, że wybierzecie coś dla siebie i swoich najbliższych. Pamiętajcie, że nie chodzi o wydaną kwotę, a o gest i uśmiech na twarzy.

Cała redakcja IzakTV życzy Wam wesołych świąt!

Oprócz e-sportu, sympatią darzę również dobrą grę, film, czy płytę. Zachęcam do obserwowania mnie na twitterze - @Kirabax