PRIDE pokonało Imperial!

Autor: Patryk Głowacki

PRIDE sprawiło niespodziankę. Polacy pokonali Imperial w Mother Russia 1xBet, dzięki czemu awansowali do fazy pucharowej turnieju.

Przed spotkaniem to Bułgarzy byli zdecydowanymi faworytami meczu, Od samego początku jednak Jacek “minise” Jeziak i spółka postawili twarde warunki gry, nie pozwalając oponentom rozwinąć skrzydeł. “Orły”, po dobrej połowie jako terroryści (9:6), szły twardo po wygraną, doprowadzając do punktów meczowych. Gracze z Bułgarii obronili się w regulaminowych rundach, dlatego o końcowym sukcesie zadecydowała dogrywka. “Overtime” należał już jednak w pełni do Polaków, którzy tym samym wciąż są w grze o zwycięstwo w turnieju.

PRIDE – Imperial 19:16 – mirage

Mother Russia 1xBet potrwa do 26 sierpnia. Pula nagród zmagań wynosi 10 000 dolarów, z czego 6000 dolarów trafi do zwycięzcy rozgrywek.