PRIDE wygrało z GODSENT i gra dalej o DH: Las Vegas

PRIDE wygrało z GODSENT i gra dalej o DH: Las Vegas

UDOSTĘPNIJ

Polska drużyna Sferis PRIDE sprawiła sporą niespodziankę i pokonała GODSENT w kwalifikacjach do DreamHack Masters Las Vegas. 

 

Mecz świetnie rozpoczął się dla PRIDE. Polacy wygrali 16:10 de_cobblestone i udowodnili, że bardzo dobra gra we wcześniejszym etapie eliminacji nie była przypadkiem. PRIDE potrafiło skutecznie egzekwować swoje przygotowane taktyki i skutecznie wykorzystywać błędy rywala. Tych było całkiem sporo.

Postawieni pod ścianą Szwedzi zdołali wygrać dość gładko de_train 16:5. Tutaj od samego początku Pronax i spółka narzucili swój agresywny styl gry, a na dodatek wykorzystali indywidualne umiejętności. GODSENT skutecznie utrzymało swoje prowadzenie osiągnięte po stronie CT, kiedy to prowadziło 11:4.

Decydujący de_mirage trafił jednak na konto Kamila ”kamila” Kamińskiego i spółki. Sferis PRIDE pokonało faworyzowany GODSENT 16:13, jednak do samego końca nie było wiadomo, kto zwycięży. Wiele końcowych rund było wyrównanych, a o zwycięstwie decydowało szczęście i detale.

Kolejnym rywalem Biało-Czerwonych będzie Gambit Gaming. Początek spotkania przewidziany jest na 21:00, a mecz zobaczycie na kanale Sawika.