Sean Gares zostaje wyrzucony z TSM

Sean Gares zostaje wyrzucony z TSM

UDOSTĘPNIJ

Nad ranem otrzymaliśmy informację, że Sean „sgares” Gares został natychmiastowo wyrzucony z zespołu. Wpływ na tę decyzję miało m.in. podpisanie listu odnośnie PEA oraz ESL, którego jednym z celów jest walka o prawa graczy.

 

Właściciel TSM oświadczył, że Sean Gares manipulował i wprowadzał w błąd innych członków składu Team SoloMid, aby podpisali się pod listem wydanym przez Scotta Smitha. Według doniesień Dinha, gracze złożyli podpis pod czymś, czego nawet nie przeczytali, a cała wina została zrzucona na byłego reprezentanta Cloud9 i Echo Fox. Na odpowiedź zawodników nie trzeba było długo czekać. Gracze TSM poinformowali, że byli dobrze zaznajomieni z tematem i dobrowolnie podpisali się pod otwartym listem.

Taka sytuacja jednocześnie źle wpłynęła na wizerunek organizacji, co było kolejnym powodem, dla którego Andy „Reginald” Dinh postanowił zrezygnować z usług Seana Garesa.

Sean „sgares” Gares dołączył do TSM zaledwie tydzień temu wraz z Shahzeebem „ShahZaM” Khanem, po rozstaniu się z Echo Fox, do którego doszło na początku grudnia.

Fragment wypowiedzi CEO TSM (cała wypowiedź):

„Moi zawodnicy oraz Sean nigdy nie skontaktowali się ze mną prywatnie odnośnie PEA lub listu. Gdyby to zrobili, to chętnie porozmawiałbym z nimi o zaistniałym problemie. Poczułem się zaatakowany z zaskoczenia, gdy list ukazał się na Reddicie. Następnie skontaktowałem się ze swoimi zawodnikami jeden po drugim, a każdy z nich stwierdził, że to Sean nakłonił ich do podpisania listu. Odniosłem wrażenie, że Sean, mój zawodnik, starał się skrzywdzić mnie oraz moją markę bez żadnego zamiaru zawarcia kompromisu, dlatego też nie mam zamiaru dłużej z nim pracować.”

Fragment wypowiedzi Seana „sgares” Gares (cała wypowiedź):

„Razem z Andym udaliśmy się  na lunch, podczas którego rozmawialiśmy o naszej nowej drużynie oraz innych tematach związanych z esportem. Zostałem zapytany o różne rodzaje struktur ligowych w esporcie oraz sporcie i chętnie podzieliłem się z nim swoją opinią. Lunch, który miał miejsce dwa dni przed wysłaniem naszego pierwszego listu do PEA, odbył się w bardzo przyjaznej atmosferze. Głównie dyskutowaliśmy o tym, dlaczego gracze wybrali Scotta, aby ich reprezentował, a Andy odpowiedział, że jest świadom całej akcji. Nawet zażartował o tym, jak zły Jack (właściciel C9) był, że gracze wybrali Scotta.”

 

 

Aktualny skład TSM:

  • Shahzeeb „ShahZaM” Khan
  • Skyler „Relyks” Weaver
  • Russel „Twist” Van Dulken
  • Hunter „SicK” Mims

Zapisy z rozmów pomiędzy zawodnikiem a właścicielem TSM możecie zobaczyć pod TYM adresem.

Były zastępca redaktora naczelnego w izakTV. Fan fnatic oraz obserwator amerykańskiej sceny. Casualowy strzelec.