SK Gaming karci młodszych rodaków, awansując do ćwierćfinału

Autor: Patryk Głowacki

Czwarta runda fazy grupowej PGL Major Kraków przeszła do historii. Kolejnym ćwierćfinalistą zostali gracze SK Gaming, którzy w bratobójczym pojedynku pokonali Immortals.

Pierwsza połowa spotkania należała głównie do SK Gaming, którzy od momentu wygrania pistoletówki, powoli budowali optyczną, jak i punktową przewagę. Immortals od czasu do czasu zaskoczyli jednak swojego oponenta, co pozwalało im na trzymanie kontaktu. Mimo to SK grało na tyle skutecznie, by po pierwszej połowie prowadzić 10:5.

“Nieśmiertelni” tylko na początku gry po stronie CT przejęli inicjatywę, nieco skracając dystans (11:8). Gabriel “FalleN” Toledo i spółka szybko jednak opanowali sytuację i po przerwie taktycznej zdobyli 4 rund z rzędu, doprowadzając do punktów meczowych. Druga siła Brazylii nie potrafiła postawić się bardziej doświadczonym kolegom, ostatecznie musząc uznać ich wyższość.

SK Gaming – Immortals
16:9 – overpass

Więcej informacji o PGL Major Kraków 2017 przeczytacie w naszym wademekum.

Mecze PGL Major Kraków 2017 można oglądać na streamie Piotra „Izaka” Skowyrskiego oraz oficjalnym kanale PGL.