SK Gaming wygrywa mecz piłkarski!

Autor: Patryk Głowacki

Świetny mecz, wielkie emocje i niekorzystny dla Virtus.pro wynik. Polacy przegrali w meczu piłkarskim z SK Gaming 5:4.

Spotkanie zaczęło się od spokojnej gry obu zespołów, które badały rywala. Czasu jednak nie było za wiele (połowa trwała raptem 20 minut), dlatego w końcu ekipy przeszły do ataku. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Janusz “Snax” Pogorzelski. Po chwili jednak wyrównał Marcelo “coldzera” David. Remis nie utrzymywał się jednak długo, gdyż prowadzenie VP ponownie dał Snax.

Druga część gry przywiodła jeszcze więcej emocji. Wydawało się, że “virtusi” mają wszystko pod kontrolą, szczególnie po dwóch trafieniach Jarosława “pashy” Jarząbkowskiego, który wyprowadził swój zespół na prowadzenie 4:2. Polacy zrobili jednak poważny błąd, na czym skorzystali rywale. SK poszło bowiem mocno do ataku, w samej końcówce zdobywając aż trzy bramki, ostatecznie przechylając szalę zwycięstwa na swoje konto.

SK Gaming – Virtus.pro 5:4

Tym samym Brazylijczycy zgarnęli na swoje konto 100 000 dolarów. Obie drużyny za chwilę będą miały niedługo okazję do rewanżu, już na poważnym polu. Za kilka dni rozpocznie się bowiem PGL Major Kraków.