Team EnVyUs jedzie na ESG Tour Mykonos!

Autor: Patryk Głowacki
Team EnVyUs

Kwalifikacje do ESG Tour Mykonos za nami. Slot na turniej główny zapewnili sobie gracze Team EnVyUs, którzy w finale pokonali LDLC.

Oba zespoły znalazły się w bezpośredniej walce o tytuł, gdyż zajęły one dwa pierwsze miejsca w grupie, rozgrywanej 17. sierpnia. Więcej o minionym dniu zmagań przeczytacie, wchodząc pod ten adres.

LDLC na pewno miało chrapkę zrewanżować się “EnVy” za porażkę w pierwszym etapie eliminacji, lecz początek finału należał do faworyzowanego EnVyUs, które na inferno wygrało pierwszą połowę wynikiem 9:6. Alex “ALEX” McMeekin i spółka nie złożyli jednak broni i po stronie terrorystów konsekwentnie odrabiali straty, by w decydującym momencie przechylić szalę zwycięstwa na swoja korzyść. Podrażnieni gracze na czele z Vincentem “Happy” Schopenhauerem poprawili swoją grę na overpass. Dzięki drugiej świetnej połowie, mapa dość łatwo wpadła na ich konto, a to przeniosło zespoły na cobblestone. Tam w większości francuska formacja dokończyła dzieła zniszczenia, oddając rywalom zaledwie dwie rundy.

Team EnVyUs – LDLC 2:1 (13:16 – inferno, 16:8 – overpass, 16:2 cobblestone)

Tym samym “EnVy” zamyka stawkę ESG Tour Mykonos, które odbędzie się w dniach 7-10 września. Pula nagród zmagań wyniesie 235 000 dolarów, a o zwycięstwo powalczy 8 zespołów.