Team Izak vs. Team Maikelele – już dziś o 19:15!

Team Izak vs. Team Maikelele – już dziś o 19:15!

UDOSTĘPNIJ
@ROG

Niecała godzina dzieli nas od długo oczekiwanego pojedynku na najwyższym szczeblu turnieju. Formacja skompletowana przez Izaka zmierzy się z ekipą dawnego gracza Ninjas in Pyjamas, Maikelele.

 

W wywiadzie udzielonym po wczorajszym meczu, Izak, nie znając jeszcze swojego przeciwnika w finale oznajmił, iż chciałby w finale zmierzyć się z Maikelele. Jego prośba została spełniona i już dziś o 18:00 obie formacje zagrają o trofeum turnieju ASUS ROG.

Co by nie mówić, Maikelele i spółka przeszli przez turniej jak burza. Żadna z dwóch pokonanych drużyn nie zabrała im nawet jednego „punktu mapowego”, jednak w walce z zespołem Adrena byliśmy świadkami bardzo długiej i ciekawej dogrywki. Ostatecznie mecz zakończył się z rezultatem 28-25.

Izak i spółka w pierwszym spotkaniu pokonali formację zonixx’a, oraz – z tego co widzieliśmy – znacznie mniej wymagającą ekipę Skyyarta. Obu ekip na pewno nie można porównać do drużyny skompletowanej przez profesjonalnego gracza, osiągającego sukcesy na światowej scenie.

Mecz startuje o godzinie 19:15 i będzie go można obejrzeć bezpośrednio na kanale Twitch Izakooo. Trzymamy kciuki i kibicujemy!

Oprócz e-sportu, sympatią darzę również dobrą grę, film, czy płytę. Zachęcam do obserwowania mnie na twitterze - @Kirabax