The Division i nowe Call of Duty w ten weekend za darmo

The Division i nowe Call of Duty w ten weekend za darmo

UDOSTĘPNIJ
The Division

Do świąt został tydzień, a znani wydawcy już teraz nas rozpieszczają. Od czwartku do niedzieli możecie zagrać w dwa fantastyczne tytuły!

 

The Division to wydane w marcu 2016 MMO, w ktorym jako agent tytułowej komórki rządowej macie za zadanie wprowadzić porządek do ogarniętego kwarantanną Nowego Jorku. Miasto jest ogromne, strzelania i sprzętu do zbierania jest na pęczki, a więc weekend spędzoną z tą grą na pewno nie będzie czasem straconym. Co ważne, udostępniona jest cała zawartość. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zgrupować się z kolegami i zdobyć maksymalny poziom doświadczenia. Aczkolwiek będzie to bardzo, bardzo trudne.

Gra dostępna jest do pobrania w serwisie Steam. Prawdopodobnie posiadacie ją już w swojej bibliotece. Jeżeli nie, to wejdźcie w zakładkę gry w sklepie Steam i kliknijcie „Zagraj”.

W przypadku Call of Duty: Infinite Warfare nie jest już tak różowo. Dostępne są jedynie dwie misje z trybu Single Player, maksymalnie trzecici poziom doświadczenia w trybie Co-op oraz piętnasty poziom doświadczenia w trybie multiplayer. Nowe Call of Duty jest dostępne wyłącznie na konsolach Playstation 4 i Xbox One. Aby zagrać, wejdźcie w Playstation Store lub Xbox Live i wybierzcie darmową wersje próbną.

To co? Widzimy się na serwerach?

Oprócz e-sportu, sympatią darzę również dobrą grę, film, czy płytę. Zachęcam do obserwowania mnie na twitterze - @Kirabax