WRTP zwycięża w finale

W finale żeńskiego turnieju organizowanego przez GO-Female stanęły naprzeciw siebie drużyny Icy Phoenix oraz WRTP. Finałowy mecz rozpoczął się o godzinie 20.00 i trwał przez 1,5h. Ostateczny wynik poznaliśmy dopiero po trzech mapach – Mirage, Inferno oraz Cache, gdzie walka była niesamowicie wyrównana. Po zaciętym boju po trofeum sięgnęła drużyna WRTP, która pokazała swoją wyższość na ostatniej z map wygrywając spotkanie wynikiem 2:1 (0:1, 1:1, 2:1).

Za MVP turnieju można zdecydowanie uznać Julię “Juliano” Kiran, która miała ogromny wkład w sukces drużyny. Jej opanowanie i ponadprzeciętne umiejętności dały WRTP pierwsze miejsce w turnieju. Możliwe jest, że po tym turnieju skład WRTP zostanie ogłoszony jako oficjalna drużyna, gdyż odniesiony sukces ma dla dziewczyn spore znaczenie – grały jedynie jako mix po ostatnich problemach kadrowych, a mimo to zdołały wygrać wszystkie swoje mecze.

Na brawa zasługuje również Hanne “haySS” Skardal, która powróciła do gry po dłuższej przerwie i znalazła swoje miejsce wśród dziewczyn z dawnego zespołu. Mimo przerwy, pokazała się z bardzo dobrej strony i czas pokaże, że stać ją na jeszcze więcej. Nieoficjalnie mówi się, że Skardal zastąpiła Jenny “Jennyzz” Sundstrom, gdyż ta nie mogła poświęcić grze wystarczająco dużo czasu.

Oto zwycięski skład WRTP:

sweden Julia “juliano” Kiran
United Kingdomgb Terri “KiTTy-KaT” Mulvey
huHungary Nikolett “nylon” Keszeli
ruRussian Federation Ksenia “vilga” Klyuenkova
Denmarkdk Michaela “mimimichaela” Lintrup

Wielkie podziękowania dla GO-Female oraz sponsorów za sprawne przeprowadzenie kolejnego turnieju. Z niecierpliwością czekamy na następne zawody.