Raport: powstanie francuski dream team z kennymS i Shoxem w składzie

Raport: powstanie francuski dream team z kennymS i Shoxem w składzie

UDOSTĘPNIJ
shox kennys
fot. HLTV.org

Francuski serwis Flickshot.fr, powołując się na zaufane źródła, podał informację o nadchodzącej wymianie graczy pomiędzy G2 Esports i EnVyUs. Potencjalny francuski „dream team” miałby stać się faktem tuż po następnym majorze.

 

Według źródeł bliskich obu drużynom celem zmian jest utworzenie jednej, silnej drużyny, składającej się z najlepszych zawodników EnVyUs i G2 Esports. Dyskusja na ten temat miała zostać zaaranżowana przez Richarda „shoxa” Papillona (G2) i Nathana „NBK” Schmitta (EnVyUs) podczas ostatnich kwalifikacji do majora w Atlancie. Do tej dwójki dołączyli Kenny „kennyS” Schrub i Dan „apEX” Madesclaire z EnVyUs oraz Alexandre „bodyy” Pianaro, który od wiosny tego roku jest częścią składu G2 Esports.

Rola trenera, według Flickshot.fr, ma zostać obsadzona przez Edouarda „SmithZz” Dubourdeaux. Co dziwne, w roszadach pominięto Adila „ScreaMa” Benrlitoma, który jest niewątpliwie jednym z lepszych graczy G2 Esports i prywatnie przyjacielem shoxa.

Oprócz Benrlitoma bez drużyny mają pozostać także Vincent „Happy” Cervonii Christophe „SIXER” Xia (EnVyUs) oraz Cédric „RpK” Guipouy (G2 Esports). Źródła nie potwierdzają na ten moment, czy zamierzają oni stworzyć wspólny zespół lub przyłączyć się do istniejących. Warto tu przypomnieć o trzeciej francuskiej sile – LDLC, dla której gra m.in. Kévin „Ex6TenZ” Droolans.

Zarówno EnVyUs, jak i G2 Esports czeka ELEAGUE Major, który rozegrają w obecnych składach oraz potencjalnie DreamHack Masters Las Vegas w lutym. Jeśli plany nie ulegną zmianie, nowy skład zostanie zatwierdzony po tych turniejach.

Potencjalny przyszły skład francuskiego „dream teamu”:

seRichard „shox” Papillon
seNathan „NBK” Schmitt
seKenny „kennyS” Schrub
seDan „apEX” Madesclaire
seAlexandre „bodyy” Pianaro
seEdouard „SmithZz” Dubourdeaux (trener)
seJérôme „NiaK” Sudries (menedżer)

ŹRÓDŁOFlickshot.fr
Redaktor IzakTV