Znamy już wszystkich uczestników ELEAGUE Major 2017!

Znamy już wszystkich uczestników ELEAGUE Major 2017!

UDOSTĘPNIJ
ELEAGUE Major

Wszyscy obstawiający mecze na minionych już kwalifikacjach do majora łapali się za głowę. Przegrywali ci, którzy przegrać nie powinni i to z teoretycznie słabszymi drużynami. A jednak.

 

Największy szok wywołał bardzo kiepski występ Ninjas in Pyjamas. Zaczęli nieźle, od wygranej z Renegades 16-9, ale potem było tylko gorzej. Na samym końcu zostali wyeliminowani przez Rosjan z Vega Squadron katastrofalnym wynikiem 2-16. Oznacza to, że drużyny po raz pierwszy nie zobaczymy na zbliżającym się majorze CS:GO.

Nieco inna sytuacja miała miejsce w przypadku Cloud9. Zaczęli kiepsko od dwóch przegranych meczów. Mając nóż na gardle wzięli się do roboty i wygrali swoje spotkania w dwóch kolejnych rundach. Przy stanie 2-2 w meczach przyszło im zagrać z Hellraisers. Bardzo mądra i zaskakująca gra „bondika” i spółki sprawiła, że Cloud9 się w końcu pogubiło i straciło swoją szansę na grę na majorze.

ELEAGUE Major odbędzie się w dniach 22 – 29 stycznia 2017. Cała lista drużyn, które wystąpią na tym turnieju wygląda następująco:

Zaproszeni Zakwalifikowani
Virtus.pro GODSENT
Fnatic FaZe
Na’vi OpTic
SK Gaming mousesports
Liquid Dignitas
Flipsid3 EnVyUs
Gambit G2 Esports
Astralis Hellraisers
Oprócz e-sportu, sympatią darzę również dobrą grę, film, czy płytę. Zachęcam do obserwowania mnie na twitterze - @Kirabax