IzakTV

Strona główna » 29 PLN na PLE – piątek bez ryzyka

29 PLN na PLE – piątek bez ryzyka

Autor: Krzysztof Sarna

Piątek, piąteczek, piątunio! Nie dość, że zaczyna się weekend, to w dodatku będzie się dzisiaj wiele działo. Startuje faza pucharowa Polskiej Ligi Esportowej, a emocje z pewnością podgrzeje eWinner. Już wcześniej wspominaliśmy o inicjatywie kalendarza adwentowego. Nasz partner na dzisiejszą okoliczność przygotował coś specjalnego!

Zapewne wielu z was już się zastanawia o czym mowa. No na pewno o Polskiej Lidze Esportowej, bo to wokół tego wydarzenia wszystko będzie się obracać. Nie tylko dzisiaj, ale także w sobotę oraz niedzielę. Przypomnijmy, że rozegrają się dzisiaj dwa spotkania ćwierćfinałowe.

Zajrzeli już, co skrywa dzisiaj okienko kalendarza adwentowego? Jeśli nie, to najwyższa pora to uczynić! Dzisiaj odnajdziemy nie lada gratkę, a fani esportu na pewno będą zadowoleni. W okienku
odnajdziemy: „29 PLN NA PLE – GRA BEZ RYZYKA. W piątek granie bezpiecznie!”.

Do kalendarza adwentowego przejdziecie klikając w ten link.

Jak dokładnie działa bonus? Wystarczy, że gracz zagra kupon AKO (więcej niż jedno zdarzenie na kuponie) za właśnie DOKŁADNIE 29 PLN, a minimalny kurs będzie wynosił 2.50 i zawierał zdarzenia
TYLKO z oferty Polskiej Ligi Esportowej otrzyma zwrot (29 PLN – podatek), jeśli kupon okaże się przegrany. Będzie to w formie bonusu z obrotem 6x po kursie 2.50.

Harmonogram dzisiejszych spotkań Polskiej Ligi Esportowej:

  • 18:00 Izako Boars vs. Wisła All in! Games Kraków – BO3
  • 21:00 HONORIS vs. AVEZ – BO3

Wszystkie spotkania w ramach PLE możecie oglądać na kanale Polsat Games oraz w aplikacji mobilnej eWinnera. Przypomnijmy, że sponsorem strategicznym Polskiej Ligi Esportowej został eWinner, na którym możecie obstawiać dzisiejsze i jutrzejsze spotkania. Jeżeli zarejestrujecie się z tego linku, to otrzymacie zwrot nawet do 155 złotych za pierwszy zakład. Więcej informacji o promocji możecie znaleźć tutaj.