IzakTV

Strona główna » 3/3! PACT, Wisła oraz Izako Boars meldują się w play-offach Domination League

3/3! PACT, Wisła oraz Izako Boars meldują się w play-offach Domination League

Autor: Krzysztof Sarna

Po bardzo, ale to bardzo słabym poniedziałku nastała pora na wielce udany wtorek! Wszystkie z trzech formacji, a więc MAD DOG’S PACT, Wisła All iN! Games Kraków oraz Izako Boars awansowały do play-offów drugiego sezonu Domination League. 

Wtorek rozpoczął się od awansu MAD DOG’S PACT do etapu pucharowego Domination League. Podopieczni Vincenta “vinSa” Jozefiaka rywalizowali z EC Kyiv, a starcie wystartowało na Vertigo podyktowanym przez Polaków. Arena ta okazała się zwycięska przez ekipę znad Wisły, która triumfowała wynikiem 16:14. Na Inferno było już nieco lżej, bo Kacper “darko” Ściera i jego koledzy wygrali do dziesięciu.

Podobnymi śladami poszła zresztą Wisła All iN! Games Kraków, która także wygrała 2:0. Oponentem, którego pokonali Wiślacy było ex-Marlian. Jednak spoglądając na poszczególne rezultaty, możemy śmiało wnioskować, że Biała Gwiazda miała bardzo łatwą przeprawę. Ukraińcy najpierw ulegli na Vertigo do siedmiu, a później na Overpassie do dziewięciu.

Najtrudniej miało dziś Izako Boars, które musiało walczyć aż na trzech mapach, ale w ostateczności się udało. “Dziki” wygrały 2:1 z KHAN po tym, jak najpierw uległy na Duście do dziesięciu, ale później doprowadziły do wyrównania dzięki triumfowi na Inferno wynikiem 16:12. Tak naprawdę najwięcej nerwów dostarczył Overpass, na którym Paweł “byali” Bieliński i spółka prowadzili 14:12, ale w ostateczności doszło do dogrywki. W niej wygrać mógł każdy, ale uczynili to Polacy, którzy zwyciężyli 19:17.

Pierwszy krok w kierunku utrzymania się w ESEA Premier wykonali gracze Anonymo Esports. Polacy bardzo łatwo poradzili sobie z bankąPEPSI. Co prawda może i Dust tego nie odzwierciedlał, wszak ten zakończył się dopiero przy stanie 16:10, tak Nuke już tak. “Anonimowi” nie pozostawili żadnych złudzeń, bo wygrali go bardzo wysoko, a przemawia za tym wynik 16:3. Podopiecznym Adriana “imd” Piepera brakuje tylko jednego zwycięstwa, by utrzymać się na zapleczu ESL Pro League. Rozegrają oni spotkanie ze Sprout.

Wtorkowe wyniki polskich drużyn prezentują się następująco:

MAD DOG’S PACT 2:0 EC Kyiv – Vertigo 16:14, Inferno 16:10

Wisła All iN! Games 2:0 ex-Marlian – Vertigo 16:7, Overpass 16:9

Izako Boars 2:1 KHAN – Dust2 10:16, Inferno 16:12, Overpass 19:17

Anonymo Esports 2:0 bankaPEPSI – Dust2 16:10, Nuke 16:3