IzakTV

Strona główna » 9z eliminuje Vitality z BLAST Premier Spring Showdown; Czas na ćwierćfinały

9z eliminuje Vitality z BLAST Premier Spring Showdown; Czas na ćwierćfinały

Autor: Michał Maćkowski

Czas na kolejne pojedynki w ramach BLAST Premier Spring Showdown. Wczoraj na zakończenie pierwszej rundy doczekaliśmy się naprawdę sporej niespodzianki, bowiem Vitality o dziwo uległo 9z. Dzisiaj natomiast startują ćwierćfinały.

Pierwsza runda BLAST Premier Spring Showdown już za nami! Na sam początek turnieju nie zabrakło niespodzianek, których ciężko było się spodziewać. W dalszym etapie rozgrywek nie zobaczymy już takich ekip jak: Astralis, Liquid czy Vitality. To właśnie Francuzi na zakończenie pierwszej fazy niespodziewanie ulegli 9z.

Dzisiaj natomiast przenosimy się do kolejnego etapu, czyli ćwierćfinałów, w których zobaczymy osiem drużyn. Na start zobaczymy pojedynek pomiędzy G2 a OG. Odświeżony skład OG w pierwszym etapie dokonał sporej niespodzianki, bowiem wyeliminował z dalszej walki Astralis. Natomiast ekipa Nikola “NiKo” Kovač dosyć pewnie pokonała Endpoint.

Po pierwszym pojedynku do gry wkroczą reprezentanci Dignitas, którzy również zaskoczyli. Szwedzki zespół po dwóch mapach wyeliminował Liquid i teraz zmierzy się ze Spirit. Rosyjski zespół także walczył z zespołem z Ameryki i nie miał większych problemów, aby wyeliminować Extra Salt z dalszej rywalizacji.

Harmonogram na dziś

OGvsG215:30
DignitasvsSpirit18:30

Wszystkie spotkania z BLAST Premier Spring Showdown możecie oglądać na kanale organizatora.