IzakTV

Strona główna » aAa z nowym szkoleniowcem

aAa z nowym szkoleniowcem

Autor: Bartek Lorenc

against All authority, jedna z najstarszych francuskich organizacji, ogłosiła, że reprezentujący ją skład CS:GO został wzbogacony o nowego szkoleniowca – Arthura “pm” Guillermet.

Poczynania Guillermeta na scenie Counter-Strike’a mogliśmy śledzić jedynie przez niecały miesiąc, gdy w 2014 roku pełnił rolę stand-in’a w Epsilon eSports. Francuz szybko zrezygnował z zawodu gracza i zajął się komentowaniem spotkań, a mogliśmy go usłyszeć między innymi podczas ESWC 2017 odbywającego się w trakcie Paris Games Week.

aAa znajdowało się bez trenera przez niecałe dwa tygodnie – od momentu, gdy na przejście do LDLC zdecydował się Steeve “Ozstrik3r” Flavigni. Celem nowego szkoleniowca against All authority będzie zapewnienie drużynie miejsca w francuskiej czołówce, a następnie zaznaczanie pozycji zespołu w Europie.

Cieszę się, że mogę kontynuować pracę na fundamentach stworzonych przez tak doświadczoną osobę jak Steeve “Ozstrik3r” Flavigni. Czas wziąć się do pracy, bo przerwa zimowa trochę rozleniwiła naszych zawodników! – tak brzmi fragment oświadczenia wydanego przez Arthura “pm” Guillermet.

Przypomnijmy, że Guillermet ma do dyspozycji jeden z najlepiej zapowiadających się francuskich talentów – Mathieu “ZywOo” Herbauta, który jest kuszony ofertami gry dla G2 Esports i Team EnVyUs. 17-letni strzelec musi najpierw zaliczyć egzaminy umożliwiające mu dalszą edukację, a dopiero później będzie mógł w 100% skupić się na karierze – taki warunek został mu postawiony przez rodziców.

Skład aAa:

  • Flavien “wallax” Lebreton
  • Benoit “MentaL” Guelette
  • Benjamin “waneG” Taquet
  • Mathieu “ZywOo” Herbaut
  • Mattheo “nonick” Canei
  • Arthur “pm” Guillermet (trener)
  • François-Xavier “Tofux” Girault (menadżer)