IzakTV

Strona główna » acoR i dexter uzupełnieniem mousesports?

acoR i dexter uzupełnieniem mousesports?

Autor: Krzysztof Sarna

Nowe plotki dochodzą do nas z obozu mosuesports. Nieoficjalnie do ekipy ma dołączyć Frederik “⁠acoR⁠” Gyldstrand oraz Christopher “⁠dexter⁠” Nong.

Według portalu HLTV.org oraz 1pv.fr w szeregi mousesports ma wstąpić acoR oraz dexter.  Gyldstrand jest zawodnikiem MAD Lions od połowy grudnia 2019 roku. Co jak co, ale udało mu się przez rok troszkę posnajpić, czego dowodem jest wygranie pierwszego sezonu Flashpointa. Co więcej, zaszedł także do półfinału ICE Challenge 2020, ale lepsze w tym starciu okazało się właśnie mouz. Z kolei w drugiej odsłonie Flashpointa Duńczykom już tak dobrze nie poszło, ponieważ zajęli 5-6 miejsce. acoR miałby chwycić za snajperkę, co rozwiązałoby problem tej pozycji po opuszczeniu Özgüra “⁠woxic⁠” Ekera. Gracz ze Skandynawii w minionym roku wykręcił rating na poziomie 1.14.

Natomiast dexter również nie jest wolnym agentem, ponieważ podobnie jak acoR od grudnia jest reprezentantem, ale nie MAD Lions tylko Renegades. Jednak Australijczyk również może pochwalić się przyzwoitymi wynikami, ponieważ dotarł do finału DreamHacka Open Leipzig 2020, w którym lepsze okazało się BIG. Jednak w swoim regionie “Kowboje” nie mają sobie równych, ponieważ wygrali DreamHacka Open Summer oraz 12. sezon ESL Pro League. 26-latek także prezentował solidny poziom, czego dowodem jest ocena 1.23 w 2020 roku.

Duet ma zastąpić Finna “karrigana” Andersena, który nie chce za bardzo przedłużać swoje kontraktu oraz Chrisa “chrisJ” de Jonga, który barwy niemieckiej organizacji reprezentuje najdłużej. Nieoficjalnie mówi się o powrocie 30-latka do FaZe Clanu. 

Jeżeli doniesienia się potwierdzą, to skład mousesports będzie prezentował się następująco:

  • 🇪🇪Robin “⁠ropz⁠” Kool
  • 🇸🇰David “⁠frozen⁠” Čerňanský
  • 🇱🇹Aurimas “⁠Bymas⁠” Pipiras
  • 🇩🇰Frederik “⁠acoR⁠” Gyldstrand
  • 🇦🇺Christopher “⁠dexter⁠” Nong
  • 🇩🇰Torbjørn “⁠mithR⁠” Nyborg – trener