adwokacik gorsze od Unique w ramach trzeciego sezonu LOOT.BET

Autor: Michał Maćkowski

Niestety nie doczekaliśmy się dzisiaj drugiego zwycięstwa polskiego zespołu w trzecim sezonie LOOT.BET. Po zwycięstwie Izako Boars na ad hoc przyszła porażka Adwokaciku z Unique.

Początek mapy Train nie należał do polskiego zespołu. Polacy już na dzień dobry pozwolili uciec rywalom na 8:1. Dopiero przy tym rezultacie adwokacik zaczęło wracać, przez co pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 6:9.  Niestety po zmianie stron ponownie lepiej grali reprezentanci Unique, a ekipa Grzegorza “Szpera” Dziamałka przegrała “Pociągi” wynikiem 8:16.

Następnie zawodnicy przenieśli się na polską mapę, czyli Mirage. Tam doczekaliśmy się wreszcie dobrej gry naszego zespołu, który po stronie atakującej wygrał aż jedenaście rund. Po przejściu do antyterrorystów adwokacik przegrał rundę pistoletową, lecz już po zażegnaniu problemów ekonomicznych nastąpiła dominacja, dzięki której udało się wygrać drugą mapę rezultatem 16:8.

Na sam koniec przyszła pora na Dust2. Początek spotkania był naprawdę obiecujący, a adwokacik wygrywał 4:3. Niestety wtedy nastąpiła ponowna dominacja rosyjskiej ekipy, która po pierwszej połowie prowadziła 9:6. Po zamianie stron wiele się nie zmieniło, a nasi rodacy nie potrafili powstrzymać dobrze atakujących rywali. Polski zespół ponownie przegrał mapę 8:16.

adwokacik vs Unique – 1:2

• Train – 8:16
  • Mirage – 16:8
  • Dust2 – 8:16

To jednak nie koniec przygody adwokaciku z trzecim sezonem LOOT.BET. Zespół Grzegorza “Szpera” Dziamałka ma aktualnie bilans 1-2 i nóż na gardle.