adwokacik odpada z kwalifikacji do StarSeries i-League Season 8

adwokacik przegrał 1:2 z Nemigą w decydującym meczu kwalifikacji StarSeries i-League Season 8 Europe. Tym samym Polacy żegnają się z turniejem.

W składzie adwokaciku doszło dzisiaj do małej zmiany – Olek “hades” Miskiewicz zastąpił Grzegorza “jedqr” Jędras, który nie był w stanie rozegrać wieczornego spotkania. Ponadto warto wspomnieć o chorobie, która dopadła m.in. SZPERA.

Mecz rozpoczął się na Inferno – wyborze Nemigi. Polacy całkiem nieźle rozpoczęli po stronie CT, wychodząc na małe prowadzenie 5:3. Pierwsza połowa padła jednak łupem składu z regionu CIS. Po zmianie stron adwokacik wygrał rundę pistoletową, ale niezbyt to Polakom pomogło, ponieważ ostatecznie Nemiga zwyciężyła 16:10. Najlepszy na serwerze Igor “lollipop21k” Solodkov zakończył mecz z bilansem 25-13!

Po kilku minutach rywalizacja przeniosła się na Mirage. Tu z kolei lepszy start mieli gracze Nemigi, którzy prowadzili już nawet 7:3. adwokacik jednak zdołał doskoczyć do rywala na odległość jednego punktu przed zmianą stron. Po przerwie pistoletówka padła łupem Nemigi i wydawać by się mogło, że sytuacja adwokaciku się maksymalnie komplikuje. Nic bardziej mylnego! Polacy udowodnili jak dobrze mają przygotowaną stronę atakującą na Mirage’u i dzięki sześciu rundom z rzędu ostatecznie wygrali 16:13. Na serwerze nadal najlepszy był jednak lollipop21k, którego rating wynosił 1.48!

Decydującą mapą był Dust2. Na najpopularniejszej mapie CS:GO dochodziło do prawa serii – jeśli któraś z drużyn zaczęła wygrywać, to ciężko było ją powstrzymać. Fantastyczna pierwsza połowa w wykonaniu adwokaciku zaowocowała tym, że Polacy prowadzili 11:4. Po zmianie stron wygrali pistoletówkę i wydawało się, że mają otwartą drogę do zwycięstwa na tej mapie. Zawodnicy adwokaciku chyba za szybko jednak uwierzyli w sukces i zacięli się przy wyniku 14:6. Nemiga wówczas wyczuła szansę i rozpoczęła come-back. Białorusini, Estończyk i Rosjanin genialnie bronili bombsite’ów, nie dopuszczając nawet do podkładania bomb. Ostatecznie Nemiga zwyciężyła aż dziesięć rund z rzędu i tym samym wygrała Dusta2 wynikiem 16:14. Polacy odpadli z kwalifikacji do StarSeries i-League Season 8 Europe.

adwokacik – Nemiga 2:1