adwokacik pokonany przez PACT w LOOT.BET Season 4

Autor: Paulina Szymak

Już na sam początek rozgrywek w ramach LOOT.BET Season 4 przyszła pora na starcie dwóch polskich ekip. Dzisiejszego popołudnia PACT spotkało się z ekipą adwokacik.

Nie da się ukryć, że od samego początku mapa de_mirage należała do bardzo wyrównanych. PACT oraz adwokacik szły łeb w łeb niemal wymieniając się punktami, lecz to w końcu „Goofy” i spółka zdecydowali się na wysunięcie się na prowadzenie. Na odpowiedź ze strony drużyny „SZPERA” czekać nie trzeba było długo, bo może już nie punkt za punkt, ale obie formacje dreptały sobie po piętach (6:6). W końcu to PACT zamknęło pierwszą połowę wysuwając się na trzypunktowe prowadzenie.

Zmiana stron nie przyniosła żadnych spektakularnych zmian i tym razem to adwokacik zgarnął na swoje konto pistoletówkę, a także i następną rundę. PACT nie pozwalało jednak przeciwnikom zbliżyć się zbytnio do ich wyniku, dzięki czemu wciąż utrzymywali kilku punktową przewagę (11:8). Chociaż była jeszcze szansa na wyrównaną końcówkę, to lunAtic i reszta zgarnęli mapę de_mirage na swoje konto (16:10).

Inferno również należało do dosyć wyrównanych pojedynków, bo chociaż PACT rozpoczęło od zgarnięcia trzech pierwszych rund, adwokacik od razu odpowiedział tym samym. Nie da się w pierwszej połowie określić konkretnego dominującego, gdyż obie ekipy znów prowadziły bardzo wyrównany mecz, dzięki czemu przed zmianą stron  zobaczyć mogliśmy 7:8 na korzyść ekipy „SZPERA”

Druga połowa mapy de_inferno nie wyglądała natomiast już tak samo. Chociaż to PACT po raz kolejny rozpoczęło od ugrania trzech rund, tym razem adwokacik odpowiedział świetną obroną zbliżając się do wygrania drugiej mapy (13:10). PACT zdecydowało się jednak zakończyć to spotkanie w pięknym stylu i oddając już zaledwie jeden punkt, dopięło swego wygrywając 16:14.

PACT – 2:0 – adwokacik
de_mirage – 16:10
de_inferno – 16:14