adwokacik żegna się z trzecim sezonem LOOT.BET!

Autor: Michał Maćkowski

Niestety to koniec przygody adwokaciku z trzecim sezonem LOOT.BET. Polacy przegrali swoje trzecie spotkania na Heretics.

Wczoraj niespodziewanie adwokacik wyeliminowało Winstrike i jeszcze utrzymało się w turnieju. Jednak już dzisiaj lepsi od naszych reprezentantów okazali się zawodnicy Heretics. Na samym początku drużyny starły się na Mirage, a nasi rodacy wygrywali aż 7:1. Niestety wtedy do gry zaczęli wracać Francuzi, którzy po pierwszej połowie przegrywali już tylko jednym punktem. Po zmianie stron ponownie dobry start zaliczyła ekipa Grzegorza “Szpero” Dziamałka, która wygrała cztery rundy z rzędu. Mimo prowadzenia aż 12:7, adwokacik nie potrafiło przedrzeć się przez obronę rywali i przegrało polską mapę 12:16.

Następnie zawodnicy przenieśli się na Inferno, gdzie ponownie adwokacik wygrało rundę pistoletową i uciekło na trzy punkty. Niestety bardzo szybko do remisu doprowadziło Heretics. Do końca pierwszej połowy naszych rodaków było stać na kilka pojedynczych zrywów, które ostatecznie dały siedem wygranych rund. Przejście do terrorystów i kolejne pistoletówka wpada na konto naszej drużyny. Jednak mimo tego, adwokacik dało się zdominować rywalom i przegrało drugą mapę również wynikiem 12:16.

adwokacik vs Heretics – 0:2

• Mirage – 12:16
  • Inferno – 12:16

Jeszcze dzisiaj w akcji zobaczymy Izako Boars, które również rozegra spotkanie w ramach trzeciego sezonu LOOT.BET. O awans do fazy pucharowej Polacy zmierzą się z Unique.