IzakTV

Strona główna » AGO, Anonymo i EMERITOS BANDITOS na wtorkowych serwerach

AGO, Anonymo i EMERITOS BANDITOS na wtorkowych serwerach

Autor: Krzysztof Sarna

We wtorek polskie drużyny będą występować w ogólnie pojętych rozgrywkach ESEA. Z tym że x-kom AGO oraz Anonymo Esports grają w dywizji Premier, a EMERITOS BANDITOS Intermediate.

Pierwsze spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00, kiedy to x-kom AGO rozegra swój pierwszy mecz w 37. sezonie ESEA Premier. Trzeba przyznać, że poprzedni był całkiem udany dla “Jastrzębi”, bo te zajęły trzecie miejsce, ale z pewnością pozostaje niedosyt, bo były bardzo bliskie od awansu do ESL Pro League. Startują jednak nowe rozgrywki, a więc i nowe szanse na odniesienie sukcesu. Podopieczni Mikołaja “miNIroxa” Michałkówa występują w grupie B i zmierzą się dziś ze Sprout. Ekipa z Niemiec ma już jedno starcie ze sobą, bo przegrała 0:2 z Endpoint. Ostatnim razem, kiedy te drużyny się spotkały, a było to 15 kwietnia – to wygrali Karol “rallen” Rodowicz i spółka, którzy triumfowali 2:0.

O tej samej porze rywalizować będzie Anonymo Esports, które podejmować będzie Movistar Riders. “Anonimowi” podobnie jak AGO występują w grupie B, ale ci rozegrali już jeden mecz i jak się okazało – ten został przegrany z Sinners. Dzisiaj natomiast zawodnicy Adriana “IMD” Piepera zagrają z Movistar Riders. Dla organizacji wywodzącej się z Hiszpanii będzie to inauguracja tych rozgrywek. Anonymo jednak na pewno nie jest stawiane w roli faworyta przed rozpoczęciem tych zawodów, bo kiedy mierzyło się z MR 5 maja, to przegrało 0:2 w LOOT.BET 9. 

Trzydzieści minut później na serwerze zamelduje się niepokonane EMERITOS BANDITOS. Dokładnie! Piotr “Izak” Skowyrski i spółka rozegrali już trzy starcia w 37. sezonie ESEA Intermediate i jeszcze żadnego nie przegrali. “Emerytowani” pochwalić się mogą kompletem zwycięstw, przez co apetyt rośnie cały czas. Tym bardziej że EB zmierzy się dzisiaj z Teamem Frosty, który rozegrał jak dotąd dwa spotkania i je przegrał. Dzisiejsze zawody rozegrają się na Duście, a więc będzie to pierwszy Polaków na tej arenie w tym sezonie. Jednak śmiało można stwierdzić, że EMERITOS BANDITOS jest po prostu faworytem do zwycięstwa. 

Wtorkowy harmonogram spotkań polskich zespołów prezentuje się następująco:

19:00 | x-kom AGO vs. Sprout – BO3 [Transmisja]

19:00 | Anonymo Esports vs. Movistar Riders – BO3 [Transmisja]

19:30 | EMERITOS BANDITOS vs. Team Frosty – Dust2 [Transmisja]