IzakTV

Strona główna » AGO Gaming i Kinguin z meczami na arenie międzynarodowej [AKTUALIZACJA]

AGO Gaming i Kinguin z meczami na arenie międzynarodowej [AKTUALIZACJA]

Autor: Patryk Głowacki

Czwarty września dla wielu polskich fanów CS:GO jest dniem trudnym, gdyż wracają do szkoły. Na szczęście dla nich, w późniejszych poniedziałkowych godzinach będą oni mieli okazję zobaczyć polskie zespoły w akcji.

Na pierwszy ogień idzie AGO Gaming, które rozpocznie drugi etap kwalifikacji o WCA Finals. Po zajęciu jednego z dwóch miejsc podczas pierwszych otwartych eliminacji, AGO awansowało do europejskich zamkniętych kwalifikacji, gdzie jest 16 drużyn. Pierwszym przeciwnikiem Damiana “Furlana” Kisłowskiego i spółki będzie Mortal Kombat. Bułgarzy niedawno stracili organizacjęw której jednak nie odnieśli znaczących sukcesów. Początek meczu zaplanowano na godzinę 17:00.

Następnie bardzo trudny bój w ECS Season 4 EU Development League czeka Kinguin. Mistrzowie Polski będą mierzyć się bowiem z North, czyli finalistą niedawno zakończonego DreamHacka Masters Malmö. Polska formacja straciła już jakiekolwiek szanse na zajęcie dwóch czołowych pozycji, jednak zawodnicy na pewną chcą zakończyć rozgrywki z twarzą. Start meczu zaplanowano na godzinę 21:00.

[AKTUALIZACJA] 

Swój mecz w szóstej edycji Hellcase Cup rozegra PRIDE. Polacy zmierzą się z EnVyUs Academy w swoim pierwszym meczu grupy A. Start meczu zaplanowano na godzinę 18:00.

Harmonogram gier:

  • 17:00: AGO Gaming – Mortal Kombat – BO3; stream
  • 18:00: PRIDE – EnVyUs Academy – BO1, stream
  • 21:00: Kinguin – North – BO2; stream