AGO gorsze od Chaos w ramach ESEA MDL

Autor: Michał Maćkowski

Nie tak wyobrażali sobie zawodnicy AGO swoje spotkanie w ramach ESEA MDL. Polacy przegrali swoje spotkanie na Cache’u przeciwko Chaos i zanotowali dziewiątą porażkę w lidze.

Początek spotkania dla AGO był bardzo udany i po czterech pierwszy rundach Polakom udało się prowadzić 4:0. Jednak przeciwnicy bardzo szybko wrócili do spotkania i chwilę później prowadzili już wynikiem 4:6. Niestety dalsza część pierwszej połowy, nadal przebiegała pod kontrolą zawodników Chaos, którzy przed zmianą stron prowadzili 9:6.

Druga połowa i ekipa Damiana “Furlana” Kisłowskiego ponownie zaliczyła dobry start, lecz tym razem po stronie broniącej. Cztery wygrane rundy z rzędu pozwoliły naszym rodakom wyjść na jednopunktowe prowadzenie. Niestety, jak w poprzedniej połowie przeciwnicy zaczęli grać swoje i szybko zaczęli odjeżdżać Polakom. Przy stanie 10:14 AGO zdołało wygrać jeszcze dwie rundy, jednak było to na tyle. Szwedzi po chwili wygrali spotkanie wynikiem 16:12.

Chaos vs AGO – 16:12 (Cache)