IzakTV

Strona główna » AGO o awans, PACT o ucieczkę z baraży ESEA MDL

AGO o awans, PACT o ucieczkę z baraży ESEA MDL

Autor: Kamil Kowala

Sezon zasadniczy ESEA MDL powoli dobiega końca. Dziś w akcji zobaczymy dwa nadwiślańskie składy- x-kom AGO oraz Actina PACT. Ci pierwsi ciągle mają spore szanse na awans do play-offów, natomiast drudzy muszą walczyć o uniknięcie baraży.

Oba rodzime składy podejmą dziś tego samego przeciwnika- Heretics. Bezpośrednie starcie jastrzębi z Francuzami będzie miało dodatkową wagę, ponieważ te składy mogą stoczyć walkę o ostatnie miejsce premiujące awansem do kolejnej fazy. AGO początek w ESEA MDL miało znakomity, jednak w ostatnich spotkaniach brygada Damiana “Furlana“ Kisłowskiego wygląda zdecydowanie gorzej. Jeżeli nasi rodacy nie chcą stracić szansy na awans do ESL Pro League, to muszą ponownie obrócić swoją grę o sto osiemdziesiąt stopni i wygrać wszystkie pozostałe potyczki.

Dzisiejsza forma Dominika “GruBego“ Świderskiego i spółki będzie szczególnie ważna, ponieważ dziś staną oni w szranki z dwoma przeciwnikami. Poza wcześniej wspominanym Heretics na drodze AGO do  fazy pucharowej ligi stanie Movistar Riders. Hiszpański skład znajduje się bezpośrednio nad nadwiślańską formacją w tabeli i w tym przypadku porażka polskiej kompanii nie wchodzi w grę.

Harmonogram:

  • x-kom AGO vs Heretics – 17:00 (Vertigo, transmisja)
  • Actina PACT vs Heretics – 18:00 (Nuke, transmisja)
  • x-kom AGO vs Movistar Riders – 19:00 (Inferno, transmisja)