IzakTV

Strona główna » AGO po raz kolejny nie znalazło sposobu na Sinners, a PACT stawia kolejny krok ku ESEA Premier

AGO po raz kolejny nie znalazło sposobu na Sinners, a PACT stawia kolejny krok ku ESEA Premier

Autor: Krzysztof Sarna

x-kom AGO raczej nie znajdzie prędko sposobu na pokonanie Sinners. Polacy po raz kolejny przegrali z tą formacją. Natomiast MAD DOG’S PACT wykonało drugi krok w kierunku ESEA Premier. 

Dzisiaj obserwowaliśmy dwa spotkania polskich drużyn. Ogólny bilans? Jedna porażka w wykonaniu AGO oraz jedno zwycięstwo od MAD DOG’S PACT. 

Czwartkowe granie rozpoczęło się od porażki 0:2 x-kom AGO z Sinners w ramach Pinnacle Cup II. “Jastrzębie” wciąż nie potrafią poradzić sobie z ekipą z Czech. Organizacja znad Wisły przegrała najpierw na Vertigo do ośmiu. Wszystko jednak prezentowało się o niebo lepiej na Nuke’u. Na nim podopieczni Mikołaja “miNIroxa” Michałkówa przegrywali 10:15, ale pokusili się o dogrywkę. W niej walczyli jak równy z równym, ale w ostateczności musieli uznać wyższość Sinners, które triumfowało 22:20, a w całym starciu 2:0. 

Drugi mecz w play-offach 37. sezonu ESEA Advanced wygrało MAD DOG’S PACT. Zawodnicy z Polski bardzo łatwo poradzili sobie z Good Game i nie zostawili żadnych wątpliwości, kto tutaj rozdaje karty. Macedończycy przegrali najpierw na Duście do siedmiu, a następnie na Nuke’u również do siedmiu. Graczy Vincenta “vinSa” Jozefiaka od awansu do ESEA Premier dzielą jeszcze trzy kroki. Pierwszym z nich będzie półfinał górnej drabinki, a oponentem będzie Enterprise.

Wtorkowe wyniki polskich drużyn prezentują się następująco:

x-kom AGO 0:2 Sinners – Vertigo 8:16, Nuke 20:22

MAD DOG’S PACT 2:0 Good Game – Dust2 16:7, Nuke 16:7