IzakTV

Strona główna » AGO powalczy dziś o finał NGC Masters 2017

AGO powalczy dziś o finał NGC Masters 2017

Autor: Paweł Wilk
AGO Gaming

Już dziś zawodnicy AGO Gaming staną przed szansą, by wygrać swój pierwszy lanowy międzynarodowy turniej. Damian „Furlan” Kisłowski i spółka zmierzą się o 16:30 w półfinale NGC Masters 2017, który rozgrywany jest w niemieckim Nordsee Congress Centrum.

 

W piątek Polacy wręcz zdemolowali swoją grupę. W pierwszym meczu AGO oddało EURONICS Gaming tylko jedną rundę. W finale drabinki wygranych biało-czerwoni szybko, bo 16 do 4, pokonali Tricked Esport i zapewnili sobie awans do playoffów z pierwszego miejsca. Teraz przed AGO trudniejszy rywal, ponieważ drugą lokatę w grupie A zajął akademicki skład North. Duńczycy musieli uznać wyższość Team Singularity, ale w kluczowym meczu odesłali do domu ALTERNATE aTTaX. Polacy mają z North pozytywny bilans bezpośrednich meczów, bowiem w ramach eliminacji WCA 2017 dwukrotnie zwyciężali.

W pierwszym półfinale zobaczymy skandynawskie Team SingularityTricked Esport, a spotkanie to zaplanowane jest na 13:00. Później w akcji zobaczymy naszych rodaków. Wielki finał odbędzie się 20:00 i jego zwycięzca zgarnie główną nagrodę w postaci czeku na 8 tysięcy euro.

13:00 – Team Singularity vs. Tricked Esport
16:30 – AGO Gaming vs. North Academy
20:00 – wielki finał