AGO w finale GG League Olsztyn

Autor: Michał Maćkowski

Tym razem niespodzianki nie było. AGO bez problemów pokonało OFFSET i awansowało do finału GG League Olsztyn.

Zawodnicy z Portugalii zaskoczyli wszystkich w fazie grupowej, gdzie udało im się zająć pierwsze miejsce. Jednak już w półfinale trafili na polskie “Jastrzębie”, które nie dały żadnych szans swoim przeciwnikom. Spotkanie rozpoczęło się na Dust2 i pierwsza połowa była najbardziej wyrównaną częścią całego meczu. Mimo, że Polacy dobrze grali po stronie terrorystów, to w jednym momencie stracili kontentację i pozwolili przeciwnikom na mały powrót. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla AGO. Po zmianie stron nie było już wątpliwości, która ekipa jest po prostu lepsza. Damian “Furlan” Kisłowski i spółka po stronie broniącej nie oddali żadnej rundy, wygrywając mapę przeciwnika 16:7.

Następnie przenieśliśmy się na Traina, gdzie oglądaliśmy już totalną dominację ze strony AGO. Polacy rozpoczęli mapę od strony atakującej i już na dzień dobry wygrali sześć rund z rzędu. Wtedy pierwszą rundę zdobyli zawodnicy OFFSET, którzy jednak chwilę później stracili kolejne dwa punkty. Końcówka jednak należała już do Portugalczyków, a pierwsza część “Pociągów” zakończyła się wynikiem 4:11 dla “Jastrzębi”. Druga połowa była już tylko formalnością i ponownie polska formacja nie oddała ani jednej rundy rywalom. AGO wygrało Traina 16:4, a całe spotkanie wynikiem 2:0

AGO vs OFFSET – 2:0

• Dust2 – 16:7
  • Train – 16:4

W finale AGO spotka się ze zwycięzcą meczu Winstrike kontra Sprout. Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 16:00 i transmisję z polskim komentarzem możecie obejrzeć tutaj.