IzakTV

Strona główna » AGO walczy o play-offy FunSpark, a Emeritos Banditos w ESEA Intermediate

AGO walczy o play-offy FunSpark, a Emeritos Banditos w ESEA Intermediate

Autor: Michał Maćkowski

Kolejny dzień z naszymi rodakami przed nami! Dzisiaj w akcji zobaczymy x-kom AGO w ramach FunSpark i Emeritos Banditos, które z nożem na gardle powalczy o pozostanie w walce o fazę pucharową ESEA Intermediate. 

Polacy nie mają ani jednego dnia wolnego! Dzisiaj równo o 15 do gry wkroczy ponownie x-kom AGO, które aktualnie jest najwyżej notowaną polską formacją na świecie. Jastrzębie dobrze rozpoczęły zmagania w FunSpark Ulti, gdzie wczoraj udało się pokonać rosyjskie AVE. Dzisiaj natomiast przed Polakami trudniejszy orzech do zgryzienia w postaci brazylijskiego 00Nation, które z pewnością jest jednym z faworytów do wygrania całego turnieju. Zwycięzca tego pojedynku zapewni sobie już grę w fazie pucharowej, natomiast przegrany zagra w meczu o wszystko.

Cały czas walkę o fazę pucharową toczą gracze Emeritos Banditos, którzy jednak wczoraj zawiedli. Emeryci przegrali z Esport_factory i o awansie do kolejnego etapu tego sezonu ESEA Intermediate będą decydować najbliższe trzy spotkania. Tak naprawdę Piotr “izak” Skowyrski i spółka muszą wygrać wszystkie trzy ostatnie pojedynki, a pierwsza przeszkoda w postaci TENACITYgg musi zostać pokonana już dzisiaj. Aktualnie EB z bilansem pięciu zwycięstw i sześciu porażek nie ma co liczyć na fazę pucharową i awans zapewni sobie wyłącznie wygrywając najbliższe trzy ostatnie mecze.

Harmonogram na dziś

  • x-kom AGO vs 00Nation – 15:00 (BO3, transmisja)

  • Emeritos Banditos vs TENACITYgg – 21:00 (Mirage, transmisja)