IzakTV

Strona główna » AGO wygrywa showmatch w Danger Zone

AGO wygrywa showmatch w Danger Zone

Autor: Michał Maćkowski

Za nami pierwszy showmatch w Danger Zone podczas IEM Katowice Major 2019. Zwycięsko z tego turnieju wyszli zawodnicy AGO Esports.

Podczas showmatchu rozegrane został trzy zrzuty, w których niestety było kilka problemów technicznych,. Podczas pierwszego pojedynku najlepsi okazali się Kuba “Kubik” Kubiak oraz jego partnerka Agnieszka “pasia” Olejnik.

Drugi zrzut i taktykę na kampienie zaprezentowali nam zawodnicy AGO. Damian “Furlan” Kisłowski wraz z Dominikiem “Grubym”  Świderskim pokazali prawdziwe oblicze “krzaka” i zajęli pierwsze miejsce. Po dwóch pojedynkach udało im się wysunąć na prowadzanie. Warto zaznaczyć, że zwycięzcy pierwszego zrzutu odpadli jako pierwsi. Mimo to wszystko rozstrzygnęło się w ostatnim meczu.

Ostatnia walka na mapie Danger Zone ponownie przyniosła nam sporo emocji. Kibice na trybunach świetnie się bawili, a ponownie najlepsi okazali się gracze AGO, którzy dzięki temu zajęli pierwsze miejsce. To oznacza, że już jutro polska ekipa powalczy w międzynarodowy turnieju, gdzie walka toczyć będzie się o specjalne graffiti na mapie DZ .

Klasyfikacja Generalna

MiejsceZawodnicySuma punktów
1Gruby/Furlan135
2Destru/Innocent65
3Konii/Riv61
4Widownia52
5Kubik/pasia50
6-7epoh/BiBiAhn45
6-7jdqr/oskarish45
8mouz/dycha27