AGO z kolejnym zwycięstwem w OGA Counter PIT Season 7!

Autor: Mateusz Olczyk

AGO z kolejnym zwycięstwem w OGA Counter PIT Season 7!  Zespół Patryka “Sidney’a” Koraba gładko zwycięża w starciu z Nemigą!

Mecz zaczął się od Mirage – wyboru naszych rodaków. Nemiga otworzyła rozgrywkę wygraną w pistoletówce, jednak tuż po tym to Jastrzębie wzięły sprawy w swoje ręce, całkowicie dominując swojego oponenta. AGO zaserwowało potężną, aż 9-cio rundową serię, którą Białorusini dopiero przed samym końcem pierwszej połowy zdołali przebić, odrabiając kilka rund. Polska formacja jednak i tak mogła pochwalić się świetnym wynikiem na zmianę stron – aż 10:5.
Rozkład sił zmienił się jednak nieco po przerwie między połowami. Zawodnicy Nemigi wzięli się w reszcie w garść i mimo przegrania rundy pistoletowej, ustrzelili bolesną dla naszych rodaków serię 5 zwycięstw. Niedawna przewaga topniała w oczach, jednak Jastrzębie zdołały przerwać złą passę i mimo drobnych trudności, zwycięsko zamknęli Mirage z wynikiem 16:12.

Drugą mapą tego starcia był Nuke. Polacy również tu zaczęli rozgrywkę w dobrym stylu, dość szybko wychodząc na prowadzenie 6:1Anton “boX” Burko i spółka nie zamierzali jednak pozwalać przeciwnikowi na zyskanie takiej swobody jak wcześniej. Odrobili straty i w ostatnich rundach walczyli z AGO jak równy z równym, przez co pierwsza połowa zakończyła się zaledwie jednopunktowym prowadzeniem naszych rodaków – 8:7.
Również po zmianie stron oba zespoły szły łeb w łeb. Jak tylko Jastrzębie odbiegały z wynikiem od oponenta, ten niemalże natychmiast odrabiał straty. Do samego końca ciężko było ocenić, kto wyjdzie z tego starcia zwycięsko, jednak szczęśliwie to AGO zdołali dociągnąć Nuke do końca z wynikiem 16:13.

AGO 2:0 Nemiga

• Mirage – 16:12
  • Nuke – 16:13

AGO pozostaje w grze o główną nagrodę z puli 15 tys. dolarów na OGA Counter PIT S7! Na ich drodze stanie zwycięzca ze starcia FATE vs Copenhagen Flames, które dziś o godzinie 20:25 obejrzeć będzie można pod tym linkiem.