IzakTV

Strona główna » AGO zagra dziś w Pinnacle Cup. Czekają nas także zmagania PGE Superpucharu PLE

AGO zagra dziś w Pinnacle Cup. Czekają nas także zmagania PGE Superpucharu PLE

Autor: Krzysztof Sarna

To będzie dość ciekawa sobota. Polskie drużyny dziś nie będą się ociągać, bo w głównej mierze czekają je rozgrywki PGE Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej. Marnować czasu nie będzie też x-kom AGO, które stoczy pojedynek w Pinnacle Cup II.

Mimo że będą to trzy mecze, to aż dwukrotnie będziemy mieli polskie derby. Jedynie x-kom AGO stoczy międzynarodowy pojedynek, co jest jak najbardziej logiczne.

Pierwsze zawody wystartują o godzinie 11:00. O tej godzinie o finał PGE Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej walczyć będzie Illuminar Gaming i M1 EDEN. Z pewnością wiele osób zwróci swoją uwagę na IHG, które kilka dni temu podało, jak prezentuje się aktualny skład. Szeregi organizacji “OKA” zasiliła trójka młodych zawodników, ale nie ujrzymy dziś jeszcze debiutu Błażeja “zaNNNa” Bączkowskiego. Za niego zagra trener zespołu, Jędrzej “bogdan” Rokita. Jeśli natomiast chodzi o M1 EDEN to także jesteśmy ciekawi jego funkcjonowania, wszak skład uległ całkowitej odmianie.

Następnie o godzinie 13:00 pojawi się x-kom AGO, które zagra z Copenhagen Flames w drugiej odsłonie Pinnacle Cup. “Jastrzębie” jednak będą miały dziś niemałą presję, a to za sprawą bilansu w postaci jednego zwycięstwa i dwóch porażek. Ewentualna przegrana oznaczać przecież będzie koniec przygody z turniejem. Drużyny te rywalizowały ze sobą dokładnie cztery miesiące temu w Snow Sweet Snow #2. Wtedy lepsi okazali się podopieczni Mikołaja “miNIroxa” Michałkówa.

Godzinę później rozpocznie się drugi półfinał PGE Superpucharu PLE, który na papierze wygląda bardzo zachęcająco. Na serwerze podziwiać przecież będziemy MAD DOG’S PACT wraz z Izako Boars. Do tej pierwszej organizacji w czwartek oficjalnie dołączył Maciej “Bielany” Biliński, a do IB Paweł “byali” Bieliński, Arek “Vegi” Nawojski i jeszcze Karol “Enzo” Lasota. Te fakty sprawiają, że tak naprawdę trudno typować potencjalnego zwycięzcę, wszak formacje są dopiero na etapie zgrywania. Z kolei na godzinę 17:00 zaplanowano wielki finał.

Harmonogram sobotnich spotkań polskich drużyn prezentuje się następująco:

11:00 | Illuminar Gaming vs. M1 EDEN – BO3 [Transmisja]

13:00 | x-kom AGO vs. Copenhagen Flames – BO3 [Transmisja]

14:00 | MAD DOG’S PACT vs. Izako Boars – BO3 [Transmisja]

17:00 | Finał PGE Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej [Transmisja]