IzakTV

Strona główna » Aim Gods – Rewolucja? Dzisiaj.

Aim Gods – Rewolucja? Dzisiaj.

Autor: Filip Woszczek

Nie można zaprzeczyć temu, że marka Finalmouse w przeszłości wprowadziła nieco innowacji do świata myszy gamingowych. Wydawałoby się, że ostatni produkt spod tego szyldu był czymś ostatecznym, czego nie da się pobić. Jak mówią deweloperzy, stworzyli coś, pozostawi inny sprzęt daleko w tyle.

Zacznijmy jednak od samej gry. Na ten moment wiadomo, że Aim Gods to gra opierająca się na rywalizacji 2vs2. Wraz z premierą gry, która ma się odbyć dziś w nocy, wystartuje także pierwszy sezon, podczas którego gracze będą pnąć się do góry, zdobywając rangi.

Oto wszystkie rangi oraz nagrody dla każdej z nich:

  • Aim Hero = Nagroda do ustalenia
  • Aim Legend = poprzednia nagroda + mysz
  • Aim Demigod = poprzednie nagrody + buty
  • Aim God = poprzednie nagrody + zaproszenie na turniej z pulą $500,000

Jeśli uda nam się uzyskać rangę Aim Legend lub wyższą, odblokujemy link, który przeniesie nas na stronę, gdzie będziemy mogli wybrać rozmiar myszy(mała, średnia, duża) i zamówić ją całkowicie za darmo. Abstrachując, w planowanej transmisji na żywo pokazany zostanie turniej Aim Gods Invitational z pulą $250,000. W wydarzeniu weźmie udział wiele znanych person ze świata esportu widocznych poniżej:

Dodatkowo, na komentatorce zasiądzie znane i cenione na scenie CS:GO duo w postaci James’a Bardolpha oraz Daniela Kapadii(DDK). Transmisja na żywo rozpocznie się dziś o północy na kanale finalmouse. Twitter twórców wydarzenia wręcz zasypany jest postami o tym, że Aim Gods to rewolucja w świecie gier multiplayer a sprzęt, który stworzono wyprzedza inne firmy o dziesięć lat. Nie pozostaje nam nic innego, jak przekonać się o tym na własne oczy!