IzakTV

Strona główna » Alan Wake i Observer za darmo w Epic Games Store

Alan Wake i Observer za darmo w Epic Games Store

Autor: Marcin Skrętkowicz

Od dziś w sklepie Epic Games można odebrać za darmo dwie gry – Observer oraz Alan Wake American Nightmare. Oferta będzie ważna do 24 października.

Alan Wake’s American Nightmare

W tej zupełnie nowej, niezależnej przygodzie Alan Wake mierzy się z wysłannikiem ciemności, złym Panem Zgrzytem! Nowa ekscytująca historia, hordy przerażających wrogów, solidne uzbrojenie i piękne lokalizacje w Arizonie w połączeniu z zabawnym i wymagającym nowym trybem gry sprawiają, że jest to pozycja obowiązkowa dla weteranów Alana Wake’a i doskonałe wprowadzenie do serii dla nowych graczy!

Observer

Pierwszoosobowy horror psychologiczny polskiego studia Bloober Team, znanego głównie za sprawą produkcji zatytułowanej Layers of Fear. Observer jest osadzony w cyberpunkowym uniwersum, w Krakowie roku 2084.Akcja Observer rozgrywa się w dystopijnej wersji przyszłości – w Krakowie z 2084 roku. Gracz wciela się w Daniela Lazarskiego (w roli tej wystąpił Rutger Hauer, aktor znany m.in. z filmu Łowca androidów), jednego z detektywów neuronowych zwanych Obserwatorami, zdolnych hakować umysły podejrzanych. Pracuje on dla elitarnej jednostki policji finansowanej przez potężną korporację Chiron.