IzakTV

Strona główna » Alien: Isolation za darmo na Epic Games Store

Alien: Isolation za darmo na Epic Games Store

Autor: Michał Maćkowski
Epic Games Store

Kolejny dzień promocji na Epic Games Store wystartował. Gracze do jutro do godziny 17 mogą przypisać za darmo do swojego konta Alien: Isolation.

Promocja od Epic Games Store cały czas trwa. Dobry początek w postaci rozdania za darmo jednego z najpopularniejszych symulatorów budowy, czyli Cities: Skylines dobrze zapowiadało całą promocję. Jednak ostatnie darmówki nie wyrwały z butów użytkowników, a dzisiaj możemy powiedzieć, że jest nieco lepiej.

Od godziny 17 przez następne 24 godziny za darmo gracze do swoich kont Epic mogą przypisać Alien: Isolation. Produkcja z 2014 powinna być kojarzona przez niektórych graczy, jako jedna z lepszych gier tamtych czasów, która podjęła się tematu obcych.

Pamiętajcie, że każdy użytkownik Epic Games Store może uzyskać kupon na zakupy o wartości 40 złotych. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj. Natomiast kolejna gra za darmo zostanie ogłoszona już jutro o godzinie 17. Co ciekawe według przecieków będzie to jedna z części Metra, czyli produkcji opartej na powieściach postapokaliptycznych Dmitrija Głuchowskiego.

Zainteresowanym dzisiejszą produkcją zalecamy odebrać grę przez stronę internetową, klikając tutaj.