IzakTV

Strona główna » allu gotowy do powrotu na scenę CS:GO. “Czas wracać do pracy”

allu gotowy do powrotu na scenę CS:GO. “Czas wracać do pracy”

Autor: Marcin Kapusta

Najbardziej utytułowany fiński gracz CS:GO, Aleksi “allu” Jalli ogłosił zakończenie przerwy i powrót do profesjonalnej rywalizacji!

Wzięcie wolnego na początku tego roku było bardzo dobre, ale teraz nadszedł czas, aby powrócić do pracy. Jeśli jest zapotrzebowanie na doświadczonego i zmotywowanego gracza, zgłoś się do mnie.” – napisał za pośrednictwem Twittera.

Allu w połowie maja oświadczył, że potrzebuje odciąć się od profesjonalnej sceny CS:GO z powodów zdrowotnych. Tym samym przeszedł na ławkę rezerwowych ENCE eSports, a jego miejsce w wyjściowym składzie zajął Olek “hades” Miśkiewicz. “To była jedna z najtrudniejszych decyzji w mojej karierze, ale koniec 2020 roku i wiele lat z minimalnymi przerwami naprawdę zebrały żniwo. Kontynuacja gry bez odpowiedniego czasu na uzdrowienie doprowadziła mnie do bycia ekstremalnie wyczerpanym i zmęczonym wewnątrz i na zewnątrz serwera. Uświadomiłem sobie, że przerwa jest potrzebna, aby móc kontynuować rywalizację w grze, którą kocham. Jestem niezmiernie wdzięczny ludziom, którzy wspierali mnie na dobre i na złe. Do zobaczenia wkrótce” – oświadczył 28-letni Fin.

Były snajper Wisły All In! Games Kraków miał być tylko tymczasowym rozwiązaniem, jednak dobre wyniki spowodowały, że włodarze fińskiej organizacji zaoferowali mu stały angaż. Tym samym allu musi poszukiwać nowej drużyny do reprezentowania.