allu robi przerwę od profesjonalnej rywalizacji. W ENCE eSports tymczasowo zagra hades! - IzakTV

allu robi przerwę od profesjonalnej rywalizacji. W ENCE eSports tymczasowo zagra hades!

fot. Wisła All iN! Games Kraków

Olek “hades” Miśkiewicz tymczasowo zagra w ENCE eSports. Polak zajął miejsce Aleksiego “allu” Jalliego, który postanowił udać się na przerwę od CS-a!

Aleksi “allu” Jalli przyznał, że potrzebuje odciąć się od profesjonalnej rywalizacji z powodów osobistych. “To była jedna z najtrudniejszych decyzji w mojej karierze, ale koniec 2020 roku i wiele lat z minimalnymi przerwami naprawdę zebrały żniwo. Kontynuacja gry bez odpowiedniego czasu na uzdrowienie doprowadziła mnie do bycia ekstremalnie wyczerpanym i zmęczonym wewnątrz i na zewnątrz serwera. Uświadomiłem sobie, że przerwa jest potrzebna, aby móc kontynuować rywalizację w grze, którą kocham. Jestem niezmiernie wdzięczny ludziom, którzy wspierali mnie na dobre i na złe. Do zobaczenia wkrótce” – zakomunikował 28-letni Fin za pośrednictwem Twittera.

Lukę po weteranie załata tymczasowo były reprezentant Wisły All In! Games Kraków, Olek “hades” Miśkiewicz. Utalentowany snajper niejednokrotnie pokazywał swój potencjał, prowadząc Białą Gwiazdę do licznych zwycięstw. Warto wspomnieć, że epizod w ENCE będzie pierwszym międzynarodowym wyzwaniem w karierze 21-letniego Polaka.

Hades zadebiutuje w barwach fińskiej organizacji już dzisiaj. O 16:50 ekipa prowadzona przez Marco “Snappiego” Pfeiffera podejmie bułgarskie SKADE w ramach ćwierćfinału 9. sezonu LOOT.BETA.

Aktualny skład ENCE eSports prezentuje się następująco:

  • 🇮🇱 Lotan “Spinx” Giladi
  • 🇫🇮 Joonas “doto” Forss
  • 🇩🇰 Marco “Snappi” Pfeiffer
  • 🇵🇱 Paweł “Dycha” Dycha
  • 🇵🇱 Olek “hades” Miśkiewicz (zmiennik)
  • 🇫🇮 Eetu “sAw” Saha (trener)
  • 🇫🇮 Aleksi “allu” Jalli (rezerwa)

Powiązane posty

Organizacja Casemiro zaprezentowała nowy skład CS:GO!

mantuu i spółka zmierzą się z Astralis w drugim dniu BLAST Premier Spring Groups

BLAST: G2 króluje w grupie A!