IzakTV

Strona główna » Among the Sleep – Enhanced Edition za darmo na EPIC Games

Among the Sleep – Enhanced Edition za darmo na EPIC Games

Autor: Krzysztof Sarna

Rozdawnictwo gier na EPIC Games trwa w najlepsze. Wczoraj na platformie za darmo pojawił się Among the Sleep – Enhanced Edition. Do tej pory gra kosztowała niecałe sześćdziesiąt złotych. 

W ostatnim czasie EPIC Games nie zaskakuje i zapewne znalazło się już spore grono osób, które czekają na swego rodzaju “bombę”. Na ten moment trzeba będzie poczekać, ponieważ tydzień temu deweloperzy przygotowali Pakiet Epic Paladins wraz ze Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse. Natomiast przez następne kilka dni zaopatrzyć się możemy w Among the Sleep – Enhanced Edition. 

Aktualnie dostępna gra swoją premierę miała dokładnie 2 listopada 2017 roku. Twórcą tego dzieła jest Krillbite Studio AS. Jest to gra odświeżona z 2014 roku. Jeśli chodzi o samą rozgrywkę, to w niej wcielamy się w rolę dwuletniego dziecka, które zostało uwięzione w przedziwnym koszmarze. Jego zadaniem jest znalezienie własnej mamy, która zniknęła. Gra z pewnością nawiązuje do gatunku horroru, a to wszystko dzięki osobliwej atmosferze. Nie zastaniemy tu walki czy zdobywania punktów. Samo dziecko budzi się w nocy i często przerażają je najzwyklejsze sytuacje.

Jeżeli jesteście zainteresowani odebraniem wyżej opisanej gry za darmo, to nie ma nic prostszego. Wystarczy posiadać konto na platformie EPIC Games, a następnie kliknąć przycisk ‘POBIERZ’. Tytuł za free odebrać możecie do czwartku, 28 października, do godziny 17:00. Do oficjalnej strony przeniesiecie się klikając ten odnośnik. Wówczas do darmowego obiegu trafi DARQ: Complete Edition.