IzakTV

Strona główna » Ancient wkroczy do puli map w trwających ligach ESEA!

Ancient wkroczy do puli map w trwających ligach ESEA!

Autor: Michał Maćkowski
Ancient

Zmiany wprowadzone niedawno przez Valve zaczynają także pojawiać się w innych turniejach. Od 1 czerwca Ancient, zamiast Traina będziemy mogli oglądać i grać we wszystkich rozgrywkach od ESEA. 

Na ten moment zmiany, jakie zarzuciło nam Valve nie były tak mocno widoczne. Okres przejściowy między zmianą zaczyna się jednak kończyć, bowiem kolejny organizator rozgrywek ogłosił zmiany w puli map. Przypomnijmy, że deweloperzy postanowili wyrzucić Traina na rzecz Ancient, które wielu przypomina Azteca.

Tak oto od 1 czerwca w ligach ESEA drużyny będą już mogły rywalizować na Ancient, ogłosił organizator. Wszystkie rozgrywki, które aktualnie trwają, ale i przyszłe nie będą już zawierać w puli Traina, którego co ciekawe w 37 sezonie ESEA MDL widzieliśmy wyłącznie raz w meczu Wisły All in! Games Kraków przeciwko LDLC.

Co ważne, Ancient także zobaczymy na najbliższych największych turniejach. Nową mapę drużyny będą mogły już wybrać podczas zbliżającego się IEM Summer, gdzie w akcji zobaczymy Evil Geniuses oraz w letniej odsłonie Elisa Invitational, w której udział weźmie ENCE.