IzakTV

Strona główna » Anonymo i Styl Dunów zaczynają walkę w zamkniętych kwalifikacjach do DH Open January!

Anonymo i Styl Dunów zaczynają walkę w zamkniętych kwalifikacjach do DH Open January!

Autor: Krzysztof Sarna

Ależ wiele się dzieje na polskiej scenie! Czwartek był bardzo intensywny, ale się udało! Mamy dwie polskie ekipy w zamkniętych kwalifikacjach do DreamHacka Open January w postaci Anonymo i Styl Dunów. Piątek weekendu początek, ale nie dla polskich formacji!

Dzisiaj nie tylko ujrzymy spotkania zamkniętych eliminacji do DH Open January, w których wystąpi Anonymo i Styl Dunów. Na serwerze zastaniemy także Wisłę All in! Games Kraków oraz Pompę i HONORIS.

Wisła All in! Games Kraków – Tricked (zamknięte kwalifikacje drugiego sezonu EDC)

Jako pierwsi na serwerze zameldują się reprezentanci Białej Gwiazdy, którzy powalczą z Tricked w zamkniętych kwalifikacjach o udział w drugim sezonie European Development Championship. Warto dodać, że będzie to pierwsze spotkanie klubu z Krakowa po miesięcznej przerwie. Co więcej – z organizacją pożegnał się Wiktory “mynio” Kruk, a organizacja nie zatrudniła jeszcze nowej twarzy, co wiąże się z koniecznością korzystania z usług zmiennika. Tym prawdopodobnie będzie Tomasz “phr” Wójcik. Z kolei Duńczycy mieli już okazję sprawdzić swoje umiejętności po powrocie i wygrali dwa spotkania w ramach Snow Sweet Snow 1. 

Pompa Team – HONORIS (decydujący mecz grupy D Snow Sweet Snow 1)

Trzeba także rozegrać jakieś polskie derby, aby było weselej. A od tego służą oczywiście rozgrywki Snow Sweet Snow, które są podzielone na regiony. W grupie D akurat znalazły się cztery polskie formacje. Dwa spotkania wygrało Izako Boars, dwa przegrało x-kom AGO. Natomiast HONORIS i Pompa wygrały po jednym i raz uległy, co oznacza, że kwestię awansu do dalszej fazy musi rozstrzygnąć decydujący mecz. Warto wspomnieć, że obie drużyny spotkały się już we wtorek w ramach właśnie tych rozgrywek. Wówczas zwycięsko wyszedł Filip “NEO” Kubski i spółka. Dzisiaj jednak dwie formacje znad Wisły wyjdą z podwójną motywacją, ponieważ tylko dwie ekipy z grupy mogą przejść dalej.

Anonymo – forZe (zamknięte kwalifikacje do DreamHacka Open January)

Z pewnością oczy największej ilości kibiców będą dzisiaj zwrócone na zamknięte kwalifikacje do DreamHacka Open. Nie ma się zresztą czemu dziwić, skoro polskie ekipy dały nam sporo nadziei. Wśród nich jest Anonymo, które poradziło sobie w drugim dniu otwartych eliminacji z x-kom AGO, natomiast później poradziło sobie z 23. ekipą świata – sAw. Teraz zadanie będzie podobne i przeprawa trudna, ponieważ Janusz “Snax” Pogorzelski i spółka podejmą rosyjskie forZe, które otrzymało zaproszenie do tego etapu.

Styl Dunów – HellRaisers (zamknięte kwalifikacje do DreamHacka Open January)

Miks w wykonaniu Michała “MICHU” Müllera, Pawła “byali” Bielińskiego, Macieja “Luz” Bugaja, Konrada “EXUS” Jeńczenia oraz Miłosza “mhL” Knasiaka wyszła z opałów. Na decydującej mapie w ostatecznym spotkaniu z MBAPPEEK Polacy przegrywali 10:15, ale potrafili doprowadzić do dogrywki i jeszcze w niej zwyciężyć! Już o godzinie 14:00 Stylowi Dunów przyjdzie się zmierzyć z HellRaisers, które na ten moment plasuje się na 34. pozycji według światowego rankingu HLTV.

Harmonogram dzisiejszych starć z udziałem polskich ekip prezentuje się następująco:

10:00 | 🇵🇱Wisła All in! Games Kraków vs. 🇩🇰Tricked – BO3 – [Transmisja]

12:00 | 🇵🇱Pompa Team vs. 🇵🇱HONORIS – BO3 – [Transmisja]

14:00 | 🇵🇱Anonymo vs. 🇷🇺forZe – BO3 [Transmisja]

14:00 | 🇵🇱Styl Dunów vs. 🇪🇺HellRaisers – BO3 – [Transmisja]