IzakTV

Strona główna » Anonymo krok od awansu do Flashpoint 3; x-kom AGO utrzymuje się w dolnej drabince!

Anonymo krok od awansu do Flashpoint 3; x-kom AGO utrzymuje się w dolnej drabince!

Autor: Filip Woszczek

Wtorek okazał się szczęśliwym dniem dla polskich ekip, jeśli chodzi o zamknięte kwalifikacje do Flashpoint 3. Długi dzień rozgrywek nie przeszkodził Anonymo i x-kom AGO w utrzymaniu się w walce o awans.

Pierwsze spotkanie rozegrało się już o godzinie 13:00 pomiędzy x-kom AGO i Movistar Riders, gdzie polski zespół musiał uznać wyższość drużyny Steel’a, przegrywając do zera. Jastrzębie spadły więc niżej, czekając na rywala, a nastepnym meczem było starcie Anonymo z ENCE. Pomimo mieszanych rezultatów, ENCE nadal uznawane było za faworyta, lecz coś podpowiadało, że Anonymo jest w stanie ugryźć przeciwnika. Tak też się stało, bowiem podopieczni IMD zamknęli ich już w dwóch mapach po zaciętym pojedynku.

Runda 1

x-kom AGO02

11 Inferno 16

8 Vertigo 16

Movistar Riders
Anonymo20

16 Train 14

16 Inferno 12

ENCE

W ostatnim spotkaniu czekało na nich Dignitas, które dosyć sprawnie rozprawiło się z DBL PONEY. W tym przypadku zawodnicy Anonymo radzili sobie znacznie lepiej w pierwszych połówkach, zgarniając kolejno po 11 i 12 punktów na każdej z map. Problemy pojawiały się w dalszych częściach rozgrywek, aczkolwiek i w tym spotkaniu Polacy okazali się górą. Najbardziej zaciętym pojedynkiem z całej czwórki był mecz x-kom AGO o pozostanie w kwalifikacjach przeciwko szwedom z Lilmix. Tam Furlan i spółka wygrywali kolejno do 12, oraz w dogrywce do 16, by pozostać w grze o miejsce na turnieju.

Runda 2

onymo20

16 Nuke 14

16 Vertigo 10

Dignitas
x-kom AGO20

16 Vertigo 12

19 Mirage 16

Lilmix