Anonymo nie myli się i awansuje do Snow Sweet Snow 2

Autor: Krzysztof Sarna

Udało się! Anonymo Esports pokonało w decydującym starciu ekipę SAW i tym samym awansowało do etapu play-off Snow Sweet Snow 2.

Spotkanie premiowane awansem do fazy play-off Snow Sweet Snow 2 pomiędzy Anonymo a SAW wystartowało na Trainie. Polacy z początku grali po stronie antyterrorystów i wygrali sześć pierwszych rund. Jednak portugalsko-hiszpański zespół w miarę swoich możliwości odpowiedział i na tablicy wyników obserwowaliśmy stan 6:4. Dalszy przebieg tej części należał do “Anonimowych”, którzy wygrali ją wynikiem 10:5. Co ciekawe, rola terrorystów wcale nie przyspożyła problemów rodakom, którzy zwyciężyli sześć rund z rzędu i tym samym objęli prowadzenie w całym meczu.

Kolejną lokacją były pociągi. Tym razem podopieczni Adriana “IMD” Piepera rozpoczęli po stronie terrorystów. Mimo przegranej rundy pistoletowej Polacy szybko wypracowali sobie przewagę, wszak prowadzili 8:4. W ostateczności 23. formacja świata zmniejszyła straty i przegrywała 6:9. Jednak po przerwie zdecydowanie lepiej prezentowali się gracze SAW, którzy w pewnym momencie prowadzili już 14:11. Kiedy wydawało się, że wszystko jest już przesądzone i będziemy oglądać mapę numer trzy, wówczas do gry wróciła drużyna znad Wisły, która doprowadziła do dogrywki. A w niej udowodniła swoją wyższość i dzięki temu awansowała do fazy play-off Snow Sweet Snow 2.

Anonymo 2:0 SAW – Nuke 16:5, Train 19:16

Start fazy play-off Snow Sweet Snow 2 będzie miał miejsce w nadchodzący poniedziałek, ósmego marca.