IzakTV

Strona główna » Anonymo otrzyma rekompensatę od Flashpoint za sprzedaż tokena!

Anonymo otrzyma rekompensatę od Flashpoint za sprzedaż tokena!

Autor: Michał Maćkowski
Anonymo

Tego mało kto się spodziewał, jednak Flashpoint chce przeprosić Anonymo za zaistniałą sytuację z meczem Ninjas in Pyjamas. Organizacja otrzyma bowiem rekompensatę finansową za wpadkę organizatora, lecz i nawet w tej kwestii pozostaje niesmak.

Od feralnego pojedynku minęło już sporo czasu i nie ma co ukrywać, że wielu chciałoby już o tym zapomnieć. Jednak tym razem mamy dla Was dobrą wiadomość, bo Anonymo otrzyma od Flashpoint rekompensatę finansową. Organizator wystawił bowiem na sprzedaż niewymienialny token, którego kwota uzyskana ze sprzedaży w całości zostanie przeznaczona do polskiej organizacji.

Przypomnijmy jednak całą sytuację. Anonymo pokonało w pierwszym pojedynku Ninjas in Pyjamas, jednak organizacja złożyła protest do Flashpoint ze względu na warunki, w jakich mieli grać zawodnicy szwedzkiej organizacji. Podobno gracze borykali się z wysokimi utratami pakietów, które uprzykrzały grę. Sprawa została pozytywnie rozpatrzona przez organizatora, a trzecia mapa spotkania została powtórzona. Na nieszczęście polskich kibiców, Anonymo przegrało na Mirage i spadło do dolnej drabiki.

Wokół całej tej sytuacji rozpętała się burza, a znaczna większość społeczności była za Polakami. Jednak tak się stało, a Flashpoint postanowiło zrekompensować organizacji problemy, jakie wynikły z całej tej sprawy. Dlatego organizator wystawił na licytację niewymienialny token z logami z serwera, na którym grały drużyny podczas rzekomych problemów technicznych. Sam token nosi bardzo ciekawą nazwę – Trashpoint. Jak pewnie się domyślacie, nazwa wymyślona została przez społeczność, która nazwała tak organizatora po feralnych decyzjach. Na ten moment nie wiemy, za ile token został sprzedany.